Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy dyrektor MOSiR zostanie zwolniony? Procedura w toku


Na drugiej sesja rady miasta obecnej kadencji, już pojawiły się tematy związane z działaniami podjętymi przez nowego burmistrza Piotra Jankowskiego. O to czy zwolniony z zajmowanego stanowiska zostanie dotychczasowy dyrektor MOSiR Krzysztof Butryn dopytywał jeden z radnych opozycji.


W ramach interpelacji, radny Szymon Zejer odczytał szereg pytań kierowanych do burmistrza Jankowskiego, a dotyczących różnych aspektów wszczętej procedury zmierzającej do zwolnienia Butryna. Radny pytał m.in. o to, kto i kiedy dokonał analizy prac dyrektora Butryna, która stanowiła podstawę do podjęcia decyzji o jego zwolnieniu oraz czy odbyły się konsultacje z pracownikami MOSiR. Radny dociekał, jakie konkretne zarzuty znalazły się u podstaw do zwolnienia dyrektora, ale również jakie kryteria będą brane pod uwagę, przy wyborze kolejnego dyrektora. W sumie tych pytań padło osiemnaście. Radny Zejer zwrócił się również o udostępnienie wyników audytów w MOSiR z lat 2020 – 2024 (co może jest o tyle dziwne, że dotyczy to audytów, sporządzanych w czasie gdy był zastępcą burmistrza, powinien więc te dokumenty znać – red.).

Burmistrz Jankowski potwierdził jedynie, że taka procedura została wszczęta i złożył pismo do rady powiatu. W przypadku dyrektora Butryna, który został radnym rady powiatu, procedura wymaga, aby pracodawca zwrócił się właśnie do rady powiatu o wyrażenie opinii w sprawie rozwiązania stosunku pracy.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
197 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mks
Mks
22 dni temu

Po przeczytaniu waszych komentarzy mam wrażenie że w wieczni są bardzo szczęśliwi że Jankowski już tam nie pracuje
Drugi wniosek że pis jak zwykle za koryto oda wszystko oprócz honoru bo go niemam
Trzecie to to że Pan Burchacki dał się wkręć na tego wice burmistrza,iezeli coś nie uda się to ma już zamknięta droge w następnych wyborach na burmistrza
Na koniec wnioski są takie że radni to banda niudacznikow burmistrz to samo co radni plus smakosz zimnych tronkow
Myślę że to nie wygrał ten Dyzma tylko przegrał poprzedni burmistrz
Mieszkam 60 lat w mławie i nigdy nic nie słyszałem o tym nowym burmistrzu po za tym że nic nie robił jak był w MOSiR Mlawa dyrektorem
Ni i kędy te obiecane miliony na MKS Mlawianka Mlawa

Iii
Iii
22 dni temu
Reply to  Mks

Miliony to obiecał poprzednik, także szukaj w Trzcińcu

Mks
Mks
22 dni temu
Reply to  Iii

Dokładnie to obecny tyle że miało na 2 ligę byc

Xawery
Xawery
21 dni temu
Reply to  Mks

II LIGI TO W MLAWIE — NIGDY JUZ NIE BĘDZIE!! — a TAKZE może nie być i III LIGI !!!!! W MŁAWIE NIE MA KLIMATU I ZAINTERESOWANIA, PILKA NOŻNĄ –co widać po tych pustych trybunach!!!

Piotrek
Piotrek
21 dni temu
Reply to  Mks

Trafnie

Xawery
Xawery
21 dni temu
Reply to  Mks

Mieszkanie Mławie 80 lat– ale nigdy takiej opinii bym nie napisał — tobie nie chodzi o MIASTO chodzi ci o KLUB co potwierdzasz swoim Nickiem– na taką grę to na prawdę szkoda naszych pieniędzy !! MKS MŁAWA GRALA W DRUGIEJ LIDZE — I MIASTO NIE PRZEKAZYWAŁO Żadnej DOTACJI — a grę i zawodników finansowaliv Mlawscy ludzie biznesu!! —

mławianka
mławianka
20 dni temu
Reply to  Mks

Zgadzam się z tym, że
Burchacki zamknął sobie drogę do kandydowania w następnych wyborach, jeśli Jankowski się nie sprawdzi, tyle że nie nam oceniać jego decyzje. Człowiek ma rodzinę, a praca w Ciechanowie i związany z tym czas na dojazdy to jednak czas zabrany rodzinie. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko będzie ok i że Jankowski sobie poradzi. Ważne, że poprzednik w końcu przegrał, czego absolutnie się nie spodziewał. W sąsiedniej gmi nie ongiś został wójtem człowiek, który z ledwością skończył technikum rolnicze i to zdaje się nawet bez matury i jakoś sobie radził, a więc i u nas może sobie poradzą obaj panowie, tym bardziej, że Burchacki ma jakieś tam doświadczenie jako samorządowiec.

Wolna Wieczfnia Kościelna
Wolna Wieczfnia Kościelna
23 dni temu

Wasz Dyzma , nie nasz, już na szczęście!

Emeryt
Emeryt
23 dni temu

Nima to jak wioska Mława tu sie dzieją cuda, tu obłudy sława, tamci byli byle jak rządzili pod sam koniec troche porobili bo na kolejny wybór liczyli nie udało się jednak więc swą przygodę w rządzeniu po cichu skończyli, no i przyszli obecni wielce wybrani wszyscy czekaja i patrzą jak swe plany wdrażają i oby się to dobrze skończylo żeby sie udało bo jak to nie wypali to będzie bylejakoscią śmierdziało a to już bedzie problem duzy zeby tych wybranych mieszkańcy nie spacyfikowali

Kowal
Kowal
24 dni temu

A może Kowalczyk przejdzie do PiS?

Zwolennicy Pisu
Zwolennicy Pisu
24 dni temu

Ludzie PiS u .
Panie Kowalczyk i Jankowski dziękujemy.
PiS będzie rządził!!! Hura

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
22 dni temu

W cuda wieża jeszcze zwolennicy tej pisowskiej ciemnoty!!

P -o
P -o
24 dni temu

Kowalczyk, to jakiś obłęd. Mówił że nie cierpi PiS, a teraz już cierpi i daje im realną władzę w Mławie! O obłudnik!

Ronia
Ronia
24 dni temu
Reply to  P -o

I bardzo dobrze zrobił ☺️

NoMercy
NoMercy
23 dni temu
Reply to  P -o

Ale że jak ? Tylko nie lubić kogoś że jest czarny albo z pisu , tak was tam wyszkolili w tej platformie. Lepiej idźcie gąsić pożar bo świat się pali. Dziękuję Panie Kowlaczyk .

Earl
Earl
24 dni temu

Władza w rękach PiS w mieście.
Piękna chwila, wspaniałe uczucie, niezwykła postawą przewodniczącego Kowalczyka.

Earl
Earl
24 dni temu

Cóż PiS ma radę miasta w rękach, nieźle chłopy dali sobie radę.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
24 dni temu
Reply to  Earl

To tylko w twoim pisowskim rozumie!!–, PiS w Mławie nie ma nic do powiedzenia!!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu

Z twojego komentarza jednoznacznie wynika, że ty rozum masz lewacki i lewicowy czyli żaden.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
23 dni temu
Reply to  Mławianin

Wspominam bardzo mile tamten CZAS!! — kiedy takich durni nie było jeszcze na świecie — nie było tej wojny na słowa między partiami– był to czas o wiele ciekawszy niż dziś!!! Kiedy znalazł się człowiek były wykładowca partyjny Jarosław Kaczyński —ktory tak bardzo podzielił Polaków — i spowodował że tacy durnie zabierają się za komentarze, nie mający pojęcia o tamtych czasach !!

Mławianin
Mławianin
22 dni temu

To pokazałeś w końcu swoją prawdziwą twarz.

Anonimowo
Anonimowo
22 dni temu

I w dodatku z maturą załatwioną przez komuchów, bo nie zdał w liceum a komunistyczny kurator nakazał go przepuścić

Obłuda
Obłuda
24 dni temu

Jedna radna kobieta taka święta a popiera kogo? Dziwne to wszystko. Stołki kasa stołki.

Misia
Misia
24 dni temu
Reply to  Obłuda

Cóż stołki robią swoje.
A reszta dla ludu

Misia
Misia
24 dni temu

Dziękuję Panie przewodniczący Kowalczyk.
Świetnie to pan rozegrał dając dużą władzę w radzie miasta radnym PiS.
Wielki plus dla Pana.

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
24 dni temu
Reply to  Misia

Misia — powinnaś wiedzieć — że Kowalczyk, nie miał żadnego wpływu na to jaką koalicja powstała — bo sam ze swoimi radnymi jedynie wzmocnił ta koalicję — przyjmując funkcje ,Przew.Rady MIASTA– ale już pierwsza sesja rady miejskiej pokazała, że nie jest przygotowany do pełnienia tej funkcji !!!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  MŁAWIANIN !!!

Ta koalicja powstała ponad podziałami i to jest bardzo dobre dla Mławy i nas jej mieszkańców.

Obiektywny mieszkaniec
Obiektywny mieszkaniec
24 dni temu

obejrzałem sesję , wielki bałagan , nieporozumienia, błędy językowe i problemy z wypowiedziami. Najgorzej Jankowski i Kowalczyk. Ludzie zobaczcie teraz kogo wybraliście? Cyrk na dużych kołach !!!!

Anonimowo
Anonimowo
24 dni temu

Chamstwo Prejsa nie przeszkadzało przez tyle lat?
Smieszne

Ewa
Ewa
24 dni temu
Reply to  Anonimowo

Stanowczość i jasne zasady na sesji to chamstwo? To teraz będzie cyrk z kabaretem, ha, ha…Czekam zniecierpliwością na ciąg dalszy…

Anonimowo
Anonimowo
24 dni temu
Reply to  Ewa

Poprzednicy tylko pochlebcom pozwalali zabierać głos, przeciwnicy nie mieli możliwości się wypowiedzieć i byli wyśmiewani to był cyrk z klaunem, którego na szczęście już nie ma. Brak kultury i oglądy, arogancja, buta, mania wyższości wychodzi im teraz bokiem bo wszyscy kolesie się na nich wypieli i wszędzie drzwi przed nimi zamykają i ich nie chcą. Czuli się panami i władcami, a dzisiaj są traktowani tak jak traktowali innych.

mławianka
mławianka
24 dni temu

Ty jesteś jednym z tych kół – tyle w temacie.

Kama
Kama
25 dni temu

I już zaczyna się czyści. Tylko jeszcze w urzędzie głucho.

Xawery
Xawery
24 dni temu
Reply to  Kama

Zachowaj trochę cierpliwości i w Ratuszu będą ZMIANY — w pierwszej kolejności koniecznie likwidacja wydziału i zwolnienie pani Grzywacz!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
23 dni temu
Reply to  Xawery

Konieczne są TAKZE zmiany w innych placówkach podległych Radzie MIASTA– a w szczególności — konieczna jest zmiana w Mdku– bo tańce seniorów — to nie wszystko a gdzie mają spotykać się młodzi,dlaczego nie ma wieczorków tanecznych — tak jak dawniej bywało

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu

Musiał dostać Maxa , kredyty do splacenia

Do anonimowo
Do anonimowo
24 dni temu
Reply to  Anonimowo

I co, każdy ma kredyty. To zablysnołęś

Xawery
Xawery
24 dni temu
Reply to  Do anonimowo

Ten typ tak ma że piszę co mu ślina na język przyniesie, aby tylko zabłysnąć!!

Do anonimowo
Do anonimowo
24 dni temu
Reply to  Anonimowo

To ma tych kredytów.

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu

Dyzma z Wieczfni powołał Burmistrza. 1 dobra decyzja. Powołany Burmistrz odwołuje dyr MOSiR. 2 dobra decyzja. Dyzma z Wieczfni-milczy. 3 dobra decyzja. Jak na razie żadnych błędów.

Małomiasteczkowy
Małomiasteczkowy
25 dni temu

Mega słabe jest zaczynać zarządzanie miastem od osobistej zemsty.

Anty pisiory
Anty pisiory
25 dni temu

Ale numery w Mławie rządzi PiS. Mają prawie wszystkie komisję. Kowalczyk ładnie wykombinowales

Aga
Aga
24 dni temu
Reply to  Anty pisiory

Nieźle się popisał Kowalczyk.
Jak on wykonał tak karkołomną sztuczkę.
Jestem pełna podziwu dla jego zdolności.

xxxx!!!!!
xxxx!!!!!
24 dni temu
Reply to  Aga

Kowalczyk to myle do gadania co ty, on dziękuję że został dokooptowany do większości — głównymi decydentami, tej większości są Jankowski i Burchacki !!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  xxxx!!!!!

Pan Kowalczyk jest przewodniczącym rady miasta. Nie zapominaj o tym.

Xawery
Xawery
24 dni temu
Reply to  Anty pisiory

A co ma do tego Kowalczyk, który ma akceptować to co mu zaproponuje większość, nie masz się z czego cieszyć — cóż z tego że mają komisję mają realizować to o czym zdecyduje większość !!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  Xawery

Pan Kowalczyk współtworzy tę większość.

Aga
Aga
25 dni temu

Zawiodłam się na wielu radnych, że dali maksymalną stawkę wynagrodzenia nowemu burmistrzowi.

Nie tak być miało.

Aga
Aga
25 dni temu

Słabe, tragiczne przygotowanie sesji rady miasta Mława

Malkontent!
Malkontent!
25 dni temu

Postanowiłem! Chce być taki „tajemniczy klijent” trochę jak pan ruszkowski i przybyszewski! Tropić będę i ujawniać wałki „dyzmowate zachowania obecnej władzy miasta” piętnować i nie będę się bał że coś ktoś! Proszę o lajki jak ktoś za! Tych farbowanych lisów z kapelusza wyjętych! PLAN DLA MŁAWY ? JAKI????

mławianka
mławianka
24 dni temu
Reply to  Malkontent!

„To se bądź ten tajemniczy kliJent i ujawniaj co se tylko chcesz” – tylko nie kalecz tak mocno pięknego języka polskiego i miej szacunek do poprawnej polszczyzny. Zacznij od kupienia sobie słownika poprawnej polszczyzny i słownika ortograficznego albo… zatrudnij rzecznika prasowego.
Powodzenia.

Rudy
Rudy
25 dni temu

Dziwnym przypadkem Pan Butryn jest na L4. Co za przypadek

Do rudy
Do rudy
24 dni temu
Reply to  Rudy

Cyrk!

Jacek
Jacek
25 dni temu

Dali Jankowskiemu Maxa! Za co , ludzie!

YesYes
YesYes
25 dni temu
Reply to  Jacek

Max daje maxa.

mieszkaniec
mieszkaniec
25 dni temu

Audytem dla p. Butryna powinny być wybory na włodarza miasta. Poprzednik, który go ulokował na stanowisku Dyrektora Mosir poniósł sromotną porażkę. Nie dziwi mnie chęć zmiany na tym stanowisku przez p. Jankowskiego, chociaż by dla poprawienia samej atmosfery i spokojnego kierowania miastem. Pan Butryn przyniesiony w walizce słyszałem, że przez zięcia był tylko pionkiem w tej układance. Nigdy nic nie można z nim było omówić bo nic nie mógł. Przez ostatnie trzy lata jedynie pozwalniał trochę niewygodnych dla Kowaleskiego ludzi na Mosir i w sumie to wszystko. Żadnych nowych podkreślam nowych imprez. Budowane za basenem urządzenia za basenem były wykonane w ramach środków Miasta i przez nie nadzorowane,. Gdzie te sukcesy? No może ładnie wyglądał…. Dziwię się Zejerowi i Butrynowi, że dalej grają w grę Kowaleskiego. To stary wyga, który ich wyciśnie i porzuci gdy nie będą potrzebni.

Malkontent!
Malkontent!
25 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Co ty gadasz ? Bzdury ! Prokuratora zawołaj! I KURDE WAM WSZYSTKIM OCZY OTWORZY ! CO ROBIL DYZMA ? NIC ! DLATEGO SIEDZIAL CICHO WE WIETRZI I ZWIJAL SREBERKA A JAK SIE K…..Y ZMYSLIŁY DORZUCIŁY PSL I INNYCH ŚWISZCZYPAŁ TO WYSZŁO ! JUŻ NIE DLUGO BĘDZIECIE RAZEM Z RUDYM I INNYMI ŚWISZCZY PAŁAMI ZAMIATAĆ ULICE ! PO WASZY SYFIE !

Malkontent!
Malkontent!
25 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Co ty gadasz ? Znasz TE UKLADY W STRUKTURACH ! kogoś? Szanuje Twoje zdanie ! Ale nie gadaj bzdur! Namocz sobie chleba w wodzie i zamknij buzię! DO spowiedzi Idź!

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Kowalewski już z nich wycisnął co tylko mógł — Zejer i Butryn właśnie przy pomocy Kowalewskiego ponieśli porażkę!!;

mega
mega
25 dni temu

Utrata zaufania to wystarczający powód do zwolnienia. Widocznie są przesłanki ku temu, że burmistrz podjął taką decyzję. Panie burmistrzu proszę przeprowadzić jeszcze audyt w U. M. Tylko zewnętrzny i profesjonalny.

Anonimowo
Anonimowo
24 dni temu
Reply to  mega

To jest osobista zemsta na ludziach, Wstyd. Teraz to juz nie bedzie nic dla miasta ,tylko do siebie.

Aga
Aga
25 dni temu

Cały PiS wzięli do koalicji toć to szok.
Jak wstydu nie macie?

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu
Reply to  Aga

Lepiej z PiSem być w układzie, niż z Kowalem na naradzie

Prezes czerwino
Prezes czerwino
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

Poczekaj Kaczyński przyjedzie do Mławy rozliczy tych sprzedawczyków z PiS

Do prezes
Do prezes
24 dni temu

Dla sprzedawczyków liczą się STOLKI I KASA NIE HONOR.

mławianka
mławianka
24 dni temu

Kaczyński teraz to może… palcem w … pogrzebać.

xxxx!!!!!
xxxx!!!!!
24 dni temu

Kaczyński nie ma czasu jest na komisji odpowiada na pytania — a lga jak pies!!

Jacek
Jacek
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

Ludzie nie chcieli żeby Jankowski i peowiec Kowalczyk ułożyli się z PiS. To będzie strzał w kolano

xxxx!!!!!
xxxx!!!!!
24 dni temu
Reply to  Jacek

Jankowski nie układal się z Kowalczykiem tylko z BURCHACKIM , powołując go na swego zastępcę!!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  xxxx!!!!!

Ale Panowie Jankowski i Burchacki wspólnie dogadali koalicję z PiSem i z Panem Kowalczykiem.

Do aga
Do aga
24 dni temu
Reply to  Aga

I bardzo dobrze

Grażka
Grażka
25 dni temu

PiS, PO, Trzecia Droga PSL, Jankowski – cala rada koalicji

Do grazka
Do grazka
24 dni temu
Reply to  Grażka

Brawo. WSPÓŁPRACA OBY MĄDRZE

xxxx!!!!!
xxxx!!!!!
24 dni temu
Reply to  Do grazka

Tak BRAWO– tak powinna wyglądać współpraca!!– tylko że nie wszyscy rozumia co znaczy słow — WSPÓŁPRACA!!

Mieszkaniec Mławy
Mieszkaniec Mławy
25 dni temu

Wczoraj Rada Warszawy uchwaliła wynagrodzenie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego w wysokości 18 293 złotych brutto. Nasza Rada Miasta uchwaliła wynagrodzenie dla Burmistrza Piotra Jankowskiego w wysokości 19 935 złotych brutto. Czyli Burmistrz Mławy będzie zarabiał więcej niż Prezydent największego miasta w Polsce. Widocznie ma większe kompetencje.

Do mieszkaniec
Do mieszkaniec
25 dni temu

I dobrze kara bo pozdejmował krzyże!

Mirosław
Mirosław
25 dni temu
Reply to  Do mieszkaniec

Okumski w powiecie ma więcej od Prezydenta Warszawy. Tylko kasa kasa i stołki…

Do mirosław
Do mirosław
25 dni temu
Reply to  Mirosław

A w tym powiecie to jeden wielki S…D

YesYes
YesYes
25 dni temu
Reply to  Do mieszkaniec

Ha ha

Prezes czerwino
Prezes czerwino
25 dni temu
Reply to  Do mieszkaniec

Pozdejmowal bo ludzie przecierają oczy i wiedzą że to ściema dla kasy

Do prezes
Do prezes
24 dni temu

A to dajesz KASĘ ? !

Small Tits
Small Tits
24 dni temu

Zwróci się kampania i już do przodu po 7 miechach, a widać że to tylko o to chodzi.

Vvo
Vvo
24 dni temu
Reply to  Small Tits

A skąd info ile kosztowała kampania?

www
www
25 dni temu

Zmiany w mławskich spółkach są koniecznością . Tylko jeśli zmiana będzie na osoby kompetentne, a nie po znajomości.

Naiwny
Naiwny
24 dni temu
Reply to  www

Chyba wczoraj się urodziłeś.

karol
karol
25 dni temu

Co się dzieje z nami jako społeczeństwem ,wczoraj na zebraniu działkowców 83 letni były UB-policjant obrażał zarząd gdy 95 procent obecnych było innego zdania ,gość ma zaległości finansowe i dziwił się że mu prąd wyłączyli . Czytając dzisiejsze wpisy widzę podobieństwo w naszym zachowaniu ,sprawa dotyczy MOSIR-u ,sam byłem zdziwiony powołaniem B….znając jego wypowiedzi o Mławiance ,ale tyle jadu bez sprawdzenia działalności ,finansów tylko dlatego że Kow….go powołał jest śmieszne i nie bezpieczne .Podobnie jest w odwecie na PIS w polityce krajowej ,ludzie szukają -ZEMSTY -tylko dlatego że jakaś koalicja wygrała wybory .Przypomnę po raz który -CZESI PO WOJNIE ZABIJALI NIEMCÓW MIESZKAJĄCYCH NA ICH TERENIE GDY W CZASIE WOJNY BYLI ICH SOJUSZNIKAMI .

Mławianin
Mławianin
25 dni temu
Reply to  karol

Przedstawiłeś tu niezły bigos… Wydaje mi się, że to twój komentarz jest śmieszny a nie plan zwolnienia kogoś kto nigdy na tym stanowisku znaleźć się nie powinien. Co do tego ubeka to powinni go po prostu wyłączyć jak jemu prąd. Każdego ubeka!!!

Anoniobserwatormowo
Anoniobserwatormowo
25 dni temu

Czekam a myślę, że nie tylko ja, na wystąpienie Pana Burmistrza na temat jego polityki na najbliższe 5 lat. Powoływanie się na ulotkę wyborczą nie wystarczy. Potrzebna jest debata z możliwością zadawania pytań. Interesuje mnie co Burmistrz chce zrobić z gospodarką odpadami. Jakie ma plany długoterminowe, bo chyba chce rządzić dlużej niż jedną kadencję. Co myśli o budowie spalarni odpadów. Jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi.

Mławianin
Mławianin
25 dni temu

Dajcie mu odrobinę czasu.

Small Tits
Small Tits
24 dni temu
Reply to  Mławianin

5 lat dostał

Mławianin
Mławianin
25 dni temu

Tuskowi 100 dni nie wystarczyło na załatwienie nawet części obietnic, które miał zrealizować w 100 dni a ty byś chciał, żeby nowy Burmistrz miasta Mławy… Jednak dajmy mu trochę czasu.

mławianka
mławianka
24 dni temu
Reply to  Mławianin

Nooo, nikt nie pomyślał o tym jaki burdel zostawia po sobie rząd PiS, a w sumie powinni to przewidzieć, że nie wszystko będzie takie proste i że despoci nie będą chcieli się pożegnać z takimi dobrymi stołkami dającymi tyle „dudków” (jak to górale mowią) za nic nie robienie, tylko za rozpierda…nie państwa.
Tutaj jest to samo. Kowalewski też zostawił po sobie pułapki i wielu swoich przydupasów, którzy będą robili wroga robotę.
Czy szefowa wydziału propagandy jeszcze pracuje czy już jest na L4? – ona chyba też w pierwszym rzucie winna znaleźć się poza UM.

Xawery
Xawery
24 dni temu
Reply to  mławianka

Dobrze to opisałaś — ale jak widzisz — pracownicy podlegli P.Grzywacz, już cię ocenili in minus , na czerwono — bo oni po to tam są -+ dalsze ich zatrudnianie i utrzymywanie tego wydziału który został specjalnie stworzony dla P Grzywacz, — to wyrzucanie naszych pieniędzy w błoto — mam nadzieję że zastępca P.Burmistrza któremu ten wydział podlega, podejmie właściwą decyzję !!!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  Xawery

Nie mam nic wspólnego z Panią Grzywacz ani z Panem Kowalewskim tylko wręcz przeciwnie.

Xawery
Xawery
20 dni temu
Reply to  Mławianin

A gdzie to w moich postach wyczytałes,!!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu

Jak czekasz to z pewnością się doczekasz-+ — dajmy trochę czasu aby nowo wybrani Włodarze mogli się zapoznać, jaki spadek zostawił Kowalewski !!!– I na pewno wtedy nas poinformują o swoich zamierzeniach i planach aby Mławe postawić na nogi !!! Bo dotychczas najważniejsze było 3 x P.P.P !!! czyli współpraca z developerami ??? — w tym wszystkim ciekawe może być to jak do takich propozycji partnerstwa z developerami odniesie się Przew.Rady Miasta.????

Yukon
Yukon
24 dni temu

Prawda, popieram. Nie wiemy nawet, jakie ma plany. Zaczął od czystek personalnych. Trzeba odwdzięczyć się za poparcie…

Juda......
Juda......
25 dni temu

Kowalczyk mówił o jakości? Śmiech na sali. Podjął współpracę z Pisowcami i to prawie wszystkim, a on z PO. Ludzie zapamiętają

Do juda
Do juda
25 dni temu
Reply to  Juda......

Jak ten Pan marnie się wypowiada

Mławianin
Mławianin
25 dni temu
Reply to  Juda......

To PiS mu d… lizał a on rzeczywiście jest POwcem. Przykład piekarza, który przed samorządowymi wieszał bilbordy kowalewskiego i jego paczki a teraz przed wyborami do PE wisi tam gość z PO. I niech wisi.

mławianka
mławianka
24 dni temu
Reply to  Mławianin

Pieniądz brudny nie jest, pieniądz nie należy do żadnej partii.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu
Reply to  Juda......

Powinieneś wiedzieć że to Kowalewski, został poproszony do tej współpracy, a że znaleźli się w tej koalicji TAKZE ci co byli w PiSie – to może tylko świadczyć o tym że ci ludzie zrozumieli że PiS to znaczy zło!! Przykładem jest TAKZE po ostatnich WYBORACH sromotną porażka szefa PiS w Mławie — Pola !! Ale TAKZE jednego z głównych rozgrywających w Starostwie TAKZE Pisowca Kowalewskiego który swym działaniem chciał usadowić ponownie na Starostę Rakowskiego z jednoczesnym zabezpieczeniem dla siebie stanowiska v,- Ce Starosty , no ale to mu się nie udało !!! Bo kolesiostwo w Mławie mam nadzieję się skończyło ???– ale to jest dobra zmiana znaczy to że PiS w naszym mieście pomału przechodzi do historii !!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu

Na początku mego postu winno być KOWALSKI ZOSTAL POPROSZONY DO WSPÓŁPRACY!! Widać że bardzo was pisowcow boli prawda o tym że poniesliscie i w mieście i w powiecie w tych wyborach — SROMOTNA KLĘSKĘ — Nie pomógł wam ani Pol , ani Kowalewski !!!– a te wasze oceny potwierdzają tylko jedno że to co napisałem jest prawdą — tylko że ta prawda nie może do was dotrzeć !!! ale czasem stanie się ona dla was faktem — bo dla nas głosujących i wybierających obecna władze stała się już faktem !!!

Mławianin
Mławianin
24 dni temu

Jeśli weźmiemy pod uwagę partie polityczne to PiS zdecydowanie wygrał w powiecie mławskim a także w Mławie. Wiem, że ci się to nie podoba ale to twój problem. Brawo dla radnych miasta Mławy i dla radnych powiatu, że potrafią dogadać się ponad podziałami. Jest nadzieja…

Do baczny.
Do baczny.
24 dni temu

Gdzie rakowk Czy kowal pis hahaha kasaaa stołek. Fuuu Nie chrzań. Pan Pol porządny człowiek!!

mławianka
mławianka
24 dni temu
Reply to  Do baczny.

Pan Pol – jaki z niego pan, a do tego nie zmieniaj znaczenia słowa „porządny”. Jeśli piszesz o członku PiS to nigdy nie określaj go jako porządny, może być g.łupi, naiwny, bezro.zumny, ale nie porządny.

Mławianin
Mławianin
24 dni temu
Reply to  mławianka

Wg ciebie tylko lewacy, komuchy, niemcy i ruscy są porządni i rozumni???

Ewelina
Ewelina
23 dni temu
Reply to  mławianka

Pan ponad panami. Klasa, szyk i kultura na najwyższym poziomie

Do baczny.
Do baczny.
24 dni temu

Kto poniósł porażkę P. Pol nie drogi Panie ludzie obserwują i są mądrzy. A ludzie są jacy są nie patrzą na nic widzą tylko kasę. Brak słów. Obserwujemy.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
24 dni temu
Reply to  Do baczny.

Nikt ci nie broni abyś był obserwatorem tych wydarzeń– tylko że te twoje obserwacje na nic nikomu są nie — potrzebne!!– Tylko się nie rozpłacz !! Ale ten twój PiS to już historia !!

Dyzma
Dyzma
25 dni temu

Teraz to dopiero będzie układ, Jankowski, Burchacki ,Szczechowicz , Karpińscy, Kowalczyk, Korczak i pisowcy, masakra!!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu
Reply to  Dyzma

To żaden układ– to może być dobra zmiana– aby wprowadzać inny porządek — do którego tak bardzo przyzwyczaili się przez 16 lat MLAWIANIE!! Uważam że ta koalicję mocno powinni wspierać doświadczeni Samorzadowcy w osobach Panów SZCZECHOWICZA
I BURCHACKIEGO–!! oby tylko pozostali członkowie koalicji na Sesjach nie wyskakiwali z propozycjami które nie były uzgodnione na spotkaniach wszystkich koalicjantów — ale jak to się mówi pierwsze koty za płoty !!!

Arni
Arni
24 dni temu
Reply to  Dyzma

Poczekamy, kiedy zeżrą się nawzajem…ha, ha…

Bóg
Bóg
25 dni temu

Nowy dyrektor olszowa przejdzie z Iłowa tu

Mieszkaniec
Mieszkaniec
25 dni temu
Reply to  Bóg

Niech się Burmistrz dwa razy zastanowi czy warto ponownie Pana Piotra ściągać do Mławy, warto zapytać Włodarza z Iłowa

Prezes czerwino
Prezes czerwino
25 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Będzie za 5 lat startował na burmistrza obaj Piotrowie jednemu się udało czemu drugiemu ma się nie udac

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Przy tej OKAZJI!! Apeluje do Burmistrza Jankowskiego –Prosze nie popełniać błędów poprzedników!!!

Lucky luck
Lucky luck
25 dni temu
Reply to  Bóg

Huraaa!!! Tyran odejdzie, a pracownikom MOSiR Mława szczere kondolencje.

anioł
anioł
21 dni temu
Reply to  Bóg

Ola Boga, a skąd ta trwoga?

Ferdek
Ferdek
25 dni temu

Chyba każdy widzi, że nie chodzi jakoś o uzdrowienie czy poprawę sytuacji tylko o sprawy ambicjonalno-personalne. Według mnie powinno być tak: Nowy burmistrz ogłasza coś w rodzaju – Przyjrzałem się działalności MOSiR-u, oceniam ją źle z powodów… i dlatego wystąpiłem o zmianę dyrektora. W kampanii burmistrz mówił że będzie transparentność i przejrzystość a jej po prostu nie ma.
Nigdzie nie znalazłem co się zarzuca szefowi MOSiR-u. Są ogólniki, ze był człowiekiem poprzedniego burmistrza i robił co mu tamten kazał. Ale jakichś przykładów na złe działania poprzedniego szefa MOSiR-u nie znalazłem w komentarzach.

Mławianin
Mławianin
25 dni temu
Reply to  Ferdek

Przecież wszyscy, którzy odrobinę tylko interesują się sprawami sportu, rekreacji w Mławie czy np. tematem zalewu doskonale wiedzą do czego nadaje się dyrektor MOSiR.

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  Mławianin

Widać z postu co niektórych że nie wszyscy wiedzą czym zasłużył sobie dyr.Mosir na zwolnienie !! –wola to co było do tej pory !!

Rogan
Rogan
24 dni temu
Reply to  Ferdek

Ale on nie umie mówić! Ha, ha…

Elza
Elza
25 dni temu

Nic redakcjo nie ma dziwnego w tym, że Zejer wystąpił o wyniki audytów w MOSiR z lat 2020 – 2024, które jak piszecie powinien znać. W jego obecnej roli, nie może się nimi posłużyć ani ich ujawnić. Aby tymi wynikami się posłużyć w debacie potrzebne jest ich udostępnienie przez obecnego ich dysponenta burmistrza Jankowskiego. Ciekawiej byście pisali i łatwiej by wam było to robić, gdybyście o jakieś elementarne pojęcie zadbali.

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu
Reply to  Elza

Kopali w UM dokumenty kilka miesięcy, następnie kilka miesięcy prokuratura, i na koniec umorzenie. Czekam na informację ile kosztowała miasto obsługa prawna i mam nadzieję że Pan Szymon pokryje to z własnej kieszeni.

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

Tego typu spraw było więcej I za wszystkie koszty powinni zostać obciazeni.

Normal
Normal
25 dni temu
Reply to  Elza

Nie wymagaj od nich zbyt wiele…

Miś
Miś
25 dni temu

Panie Z brak Panu klasy by odejść z honorem, nie może Pan się chyba pogodzić z porażką. ŻENADA, kto zarządzał do tej pory naszym miastem?

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu

A może inspekcja pracy wystawi opinię Panu Butrynowi?

Piotr
Piotr
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

Kamil nie ukrywaj się pod anonimami.

lilpimp
lilpimp
25 dni temu

Hahaha co tam Krzysiu lizales lizales i aby jezyk smierdzi hahaha

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu

Brawo! Nie zatrzymuj się Panie Burmistrzu. Ktoś wkońcu musi zrobić tam porządek. A Butryn niech czeka na wezwanie z prokuratury.

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

Uuuuu !! Grubo piszesz jakieś dowody ??? czyżbyś z tak było źle?? A co na to BUTRYN???

Justyna
Justyna
25 dni temu

Obejrzałem kawałek tej sesji. Nic się nie zmieniło jak dla mnie tylko ruchy kadrowe. Nowej jakości nie widzę. Była tam jeszcze ustalona pensja dla burmistrza. Czy ktoś wie czy ona jest w takiej samej wysokości jak poprzedniego burmistrza? Albo czy jest ona wieksza/mniejasza niz burmistrzów okolicznych miast?

Odp.Justyna
Odp.Justyna
25 dni temu
Reply to  Justyna

Jest maksymalna

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  Justyna

Ja TAKZE część tej sesji oglądałem -; zdziwiło mnie słabe przygotowanie do prowadzenia Sesji jej Przewodniczącego!!

Olo
Olo
24 dni temu
Reply to  MŁAWIANIN !!!

Ooo, przecież tak narzekaliście na poprzednika…Ciekawe…

nowy
nowy
25 dni temu

wniosek o zwolnienie złożyli Panowie Zejer Kowalewski Wyrostek a wy piszecie o prywacie Janowskiego poczytajcie i piszcie dopiero

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
25 dni temu
Reply to  nowy

Zanim coś napiszesz to przeczytaj to kilka razy i nie wprowadzaj w błąd ludzi odwiedzających portal — bo ci w/w panowie radni są właśnie obrońcami K. BUTRYNA —radzę dodatkowo zajrzeć na FEJSBUKA -tam zobaczysz w całej okazałości tą grupę obrońców z KOWALEWSKIM na czele !!!– i zapoznasz się z tym o czym pisze red, portalu — BURMISTRZ JANKOWSKI nie uskutecznia żadnej prywaty– po prostu ma do tego prawo — do tej sytuacji winien jeszcze przyjrzeć się innym placówkom w mieście i dokonać ich oceny aktywności , za czasów byłego Burmistrza a obecnie Radnego — który wspólne z zastępcą nagle stali się obrońcami –zapominają o tym że przyczyną tego zwolnienia są sami poprzez wydawanie poleceń DYR. MOSIR KTÓRY NIE POTRZEBNIE ULEGAŁ TYM POLECENIOM !! — wśród tej grupy jest P.ZEJER KTÓRY SKŁADAŁ PISMO W OBRONIE BUTRYNA — który zrobił się taki dobrotliwy –czy zapomniał już jak na polecenie KOWALEWSKIEGO PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ODWOŁANIA STAROSTY POWIATU WOJNAROWSKIEGO !! TYLKO DLATEGO ABY W TO MIEJSCE KOWALEWSKI W POROZUMIENIU Z MŁAWSKIM PIS –MÓGŁ USADOWIĆ SWEGO KOLEGĘ RAKOWSKIEGO !!! — Jest w tej grupie chyba znany wszystkim — influencer, dziennikarz Przew. MŁAWSKIEJ LEWICY SZYMON WYROSTEK KTÓRY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO TEGO ŻE Z POLITYCZNEJ MAPY MIASTA ZNIKNĘŁA MŁAWSKA LEWICA !! JEST TAKŻE ZNANY P. DŁUBISZ KTÓRY BYŁ AKTYWNY WSPÓLNIE Z BUTRYNEM Z ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH Z POLECENIA SZEFÓW, Z RATUSZA !!! a co w tym wszystkim najciekawsze ta grupa obrońców jest i będzie dalej aktywna a jej szef KOWALEWSKI znowu ma swoich pomocników którymi będzie się wysługiwał — przykład Zejera tylko potwierdza tą regułę !! Myślę że nowy BURMISTRZ ma przed sobą jeszcze wiele podobnych decyzji a przede wszystkim winien konieczne zlikwidować WYDZIAŁ PROPAGANDY KTÓRYM KIEROWAŁA P. NACZELNIK GRZYWACZ !!– No i najważniejsza sprawa Pan JANKOWSKI WINIEN WSPÓLNIE Z ZASTĘPCĄ DOKŁADNIE PRZYJRZEĆ SIĘ JAK BYŁ REALIZOWANY PROGRAM KOWALEWSKIEGO PRZY WSPÓŁPRACY Z DEVELOPERAMI — PROGRAM PARTNERSTWA PUBLICZNO PRYWATNEGO — BO JEDYNE CO ZROBIŁ KOWALEWSKI PRZEZ TE LATA — TO ŁADOWAŁ KASĘ DO KIESZENI DEWELOPERÓW !!!???– NOWE WŁADZE WINNY STWORZYĆ WARUNKI POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE POD WYNAJEM !!– NIE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW JEST STAĆ NA WYSOKIE KRYDYTY — PRZEPRASZAM ZA DŁUGI KOMENTARZ– ALE TEGO WYMAGA OBECNA SYTUACJA W NASZYM MIEŚCIE ABY NA TAKIE SPRAWY ZWRACAĆ UWAGĘ !!!

Do baczny
Do baczny
25 dni temu

PROSZE NIE MOWIC OGOLNIE mławski pis!

Mławianin
Mławianin
25 dni temu

W sumie to zgadzam się z całym twoim komentarzem ale mam jedną uwagę do drobnej w nim sprawy. Piszesz, że przez Sz. Wyrostka zniknęła mławska lewica… dobrze by było, żeby tak się w końcu stało po 35 latach od 04 czerwca roku 1989. Niestety, lewica zaszyła się w szeregach PO, KO, itp. ugrupowaniach np. typu grupa przy S. Kowalewskim.

Normal
Normal
25 dni temu

A dlaczego niektóre słowa i zdania piszesz dużymi literami ? Masz problem z klawiaturą ?

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu
Reply to  Normal

Nie nie mam problemu z klawiaturą — po prostu pisze z przyzwyczajenia że WAŻNE SPRAWY CHCE UWYPUKLIĆ!! aby były bardziej czytelne -+myślę że zaspokoiłem Twoja ciekawość!!

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu

Panie Baczny Obserwator… Nie masz zielonego pojęcia o osobach o których piszesz…. Wyrostek rozwalił Lewicę… Napisz lub zadzwoń do Iwaniaka lub Czarzastego… Zobaczymy jaką odpowiedź uzyskasz … Pałasz nienawiścią do człowieka … Tyle…
Zerknij jaka jest sytuacja Lewicy w innych powiatach… Chyba że stwierdzisz, że to też wina Wyrostka…
To, że w ostatnich parlamentarnych Lewica miała taki, a nie inny wynik też jego wina…? Nic nie wiesz… Krytykują na oślep… Masz zarzuty wobec byłych władz miasta czy obecnych radnych…? Idź do odpowiednich służb… A nie wykazujesz się odwagą zza komputera…

Do baczny.
Do baczny.
24 dni temu

Czy p. Cichol To mławski pis czy asystentka czy Ci co startowali od kowala to pis. Chlopie co ty wypisujesz.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
24 dni temu
Reply to  Do baczny.

Właśnie co ty wypisujesz!! czyżbyś nie wiedział że ostatnie 5 lat to rządził Kowalewski ,który zasilił szeregi PiS i rozdawał karty i w Starostwie i w mieście !!nie broń spraw o których Piszesz bo to mija się z prawdą, ponieważ pani Cicholska, nie nic do powiedzenia w Ciechanowie ,to zaczepiła się w Mławie !!

Ilowo
Ilowo
25 dni temu

Pan Zejer niedługo wydepcze nową trasę do Wujta gminy Ilowo. Niedługo to codziennie będzie jeździł do niego .Jaka to nowa posada interesuje naczelnika oświaty czy dyrektora szkoły ?

hjghjh
hjghjh
25 dni temu
Reply to  Ilowo

ty lepiej wydepcz po słownik ortograficzny

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu
Reply to  hjghjh

Agnieszka, nie denerwuj się

www
www
25 dni temu
Reply to  hjghjh

A po co mu słownik, jak w Mławie mamy takich doktorów ortografi jak ty. Którzy wykorzystają każdy błąd, literówke aby dogryźć . Za komentarz który się nie podoba.

Ewa
Ewa
24 dni temu
Reply to  www

Ortografii, ortografii, ortografii…zapamiętałeś?

WML
WML
25 dni temu
Reply to  Ilowo

Wujta… Nie no , przerastasz prof. Miodka.

Ewa
Ewa
24 dni temu
Reply to  Ilowo

Wójta, wójta, wójta…zapamiętałeś?

Z. Sport
Z. Sport
25 dni temu

A czy ktoś z was zostają szefem , przejmując firmę będzie pracował z klakierami poprzedniego dyktatora ? Butryn przez kadencję bez analizy wykonał każdą decyzję Kow . Więc nie ma po prostu jaj . Przypomnijcie sobie, że nie spełniał wymogów formalnych do objęcia stanowiska ale Z.Sport pomoże ….
Brawo .

Elza
Elza
25 dni temu
Reply to  Z. Sport

Oczywiście, że tak. Czemu nie? Jeżeli tylko jest fachowcem to owszem, bardzo chętnie. Przecież to jest oczywiste, że łatwiej się steruje i manipuluje takimi ludźmi bez charakteru, bez kręgosłupa, i bezpieczniej jest ich rękami niż swoimi różne rzeczy robić.

coś w tym jest
coś w tym jest
25 dni temu
Reply to  Z. Sport

Jak był poprzedni dyktator to jest i obecny

h13
h13
25 dni temu

Nowa „jakość”.
Teraz już widzicie, że wszyscy są tacy sami…

MŁAWIANIN.!!!
MŁAWIANIN.!!!
25 dni temu
Reply to  h13

Jesteś w będzie !!– Nie wszyscy są tacy sami — zmiany muszą być , wręcz w niektórych jednostkach samorządu mławskiego — KONIECZNE !!!

Znawca
Znawca
25 dni temu

Podobno Biała Mewa będzie audyt robiła

To tylko ja
To tylko ja
25 dni temu
Reply to  Znawca

O kim mowa?

Jola
Jola
25 dni temu

Był czas by zachować się jak facet a nie cio…ta po odejściu Jankowskiego do Wieczfni. Bezpodstawne oskarżenia skierowane pod adresem byłego dyrektora, źle zaczął pracę Pan Butryn poddając swą decyzyjność ówczesnemu burmistrzowi. A teraz pretensje do kogo?? Karma panie kolego, karma…

MŁAWIANIN.!!!
MŁAWIANIN.!!!
25 dni temu
Reply to  Jola

Dobrze to opisałaś — bo K. Butryn, nie był samodzielny w podejmowaniu decyzji !!! — i dlatego przyszedł czas zapłaty — w tym wszystkim ciekawe będą dalsze losy klubu MŁAWIANKA ???

Prezes czerwino
Prezes czerwino
25 dni temu
Reply to  MŁAWIANIN.!!!

Rozpadnie się w 4, lidze

Malkontent!
Malkontent!
25 dni temu

No ! Jest pierwszy głupi krok do upadku dr. Dyzmy ! Czy to było w „planie dla Mławy”? Zemsta i nic więcej ! Pozbyć się fachowców bo ciemnotą można łatwiej „rządzić”!

Sat
Sat
25 dni temu
Reply to  Malkontent!

W punkt.
A widzę, że nie wszyscy popierają koalicję, która powstała.

Wojtek1
Wojtek1
25 dni temu
Reply to  Malkontent!

Jakiego fachowca, obecny dyrektor MOSiR to przydup.. byłego już burmistrza a obecnego radnego który nie przychodzi na sesję RM.p.Kowalewskiego

MŁAWIANIN.!!!
MŁAWIANIN.!!!
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

BYŁY BURMISTRZ KOWALEWSKI NIE PRZYCHODZI NA SESJĘ — bo ta jak napisałeś ma swoich przyd*** sów — którzy dalej realizują jego polecenia !!!

MŁAWIANIN.!!!
MŁAWIANIN.!!!
25 dni temu
Reply to  Malkontent!

Po tym co napisałeś to wygląda że zaliczasz się do fachowców — gdybyś dokładnie czytał PLAN DLA MŁAWY !! BURMISTRZA JANKOWSKIEGO — TO WSZYSTKO BYŁO W NIM OPISANE– no ale nie zawsze te proste myśli docierają do ciemnoty !!–która nie potrafi wysiągnąc tak prostych wniosków !!

Sat
Sat
25 dni temu

Układ bez zmian.
Wszystko po staremu.

Sat
Sat
25 dni temu

Myślę, że Jankowski na tym straci.
Ale jego wola, jego decyzja.
Mądry człowiek w myśl zasady nie jest mściwy.

MŁAWIANIN.!!!
MŁAWIANIN.!!!
25 dni temu
Reply to  Sat

To nie jest żadna mściwość obecnego Burmistrza — to jest po prostu przywracanie normalności — czy na prawdę nie masz dosyć tych 16 lat rządów na pokaz!! WRĘCZ PRZECIWNIE MOŻE TYLKO NA TAKICH DECYZJACH ZYSKAĆ — POCZEKAJMY NA NASTĘPNE — bo co by nie powiedział to jest trochę do sprzątania !!–

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu
Reply to  Sat

A ja myślę że może na tej zmianie tylko zyskać, chyba że zatrudni tego specjalistę z Iłowa Olszewskiego ???

Andrzej
Andrzej
25 dni temu

A drogi jak były dziurawe takie są. Nawet w centrum same wertepy. Chyba na takie rzeczy nie trzeba czekać latami. Działaj panie burmistrz działaj.

Sat
Sat
25 dni temu

Nowy burmistrz i już tak zwane roszady.
Szkoda dyrektora Butryna.
Naprawdę szkoda

Wojtek1
Wojtek1
25 dni temu
Reply to  Sat

Ludzie wybrali Jankowskiego właśnie po to żeby zrobił porządek na MOSiR gdyby tego nie zrobił to straciłby w oczach tych którzy go wybrali.
Jak Kowalewski zwalniał Jankowskiego A ktoś nie wiadomo kto zadał sobie tyle trudu żeby zrobić jakiś anonimowy donos zaangażował w to prokuraturę i wszelkie służby a potem jeszcze Butryn przesłuchiwał beznadziejnie pracowników żądając od nich konkretnych zeznań wtedy nikt nic nie krzyczał .

Wojtek 1
Wojtek 1
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

Przecież Jankowski sam odszedł do Wieczfni, czy Wy ludzie macie wybiórczą amnezję?

Zatroskana
Zatroskana
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

Ze strony panow radnych to jest krzyk rozpaczy!!!!

Filipek
Filipek
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

Co ty piszesz człowieku. Jankowski sam się zwolnił bo leciał za kasą do Wieczfni

MŁAWIANIN !!!
MŁAWIANIN !!!
25 dni temu
Reply to  Filipek

Zarzucasz komuś co pisze — A sam nie wiesz co PISZESZ. Gdybyście dobrze obserwowali portal to byście wiedzieli dlaczego odszedł Jankowski do Wieczfni, –a tak błądzi cię po omacku!!

Anna
Anna
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

To prawda

WML
WML
25 dni temu
Reply to  Wojtek1

Co Ty piszesz? Naprawdę myśłisz, że ludzie poszli głosować po to by wyrzucić Butryna? Naprawdę w to wierzysz? Myślisz, że dla społeczeństwa był to priorytet? Naprawdę myśleli o tym wchodząc do lokali wyborczych? Dzida…

197
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x