Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną


Policjanci z Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy poszukują Damiana Łoniewskiego. 32-latek po raz ostatni był widziany 7 maja br. w Rudzie Śląskiej. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania w Płońsku oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to 32-letni Damian Łoniewski, którego ostatnie miejsce zameldowania było w Płońsku. Mężczyzna po raz ostatni widziany był  7 maja br. w Rudzie Śląskiej. 32-latek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania w Płońsku ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Zaginiony ma ok. 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemnoblond włosy i zielone oczy. 

Osoby posiadające informacje dotyczące zaginionego Damiana Łoniewskiego  i jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50 (oficer dyżurny) lub najbliższą jednostką Policji tel.  997, lub 112.

źródło: KPP Płońsk

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x