Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szymon Krzykowski zwycięzcą Grand Prix Tenisa Stołowego 2023/2024


W sobotę 18 maja na Mławskiej Hali Sportowej został rozegrany V turniej z cyklu Grand Prix Tenisa Stołowego sezonu 2023/2024 o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.


W ostatnim turnieju udział wzięło 10 zawodników. Tego dnia bezkonkurencyjny okazał się Szymon Krzykowski, który wygrał wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce wywalczył Maciej Sieradzki, a na ostatnim miejscu podium uplasował się Wojciech Pogorzelski

W ostatecznym rozrachunku najlepszym zawodnikiem całego Grand Prix sezonu 2023/24 okazał się Szymon Krzykowski. Drugie miejsce przypadło Wojciechowi Pogorzelskiemu , zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Miłosz Cegielski.

Końcowa klasyfikacja Grand Prix Tenisa Stołowego 2023 / 2024:

  1. Szymon Krzykowski
  2. Wojciech Pogorzelski
  3. Miłosz Cegielski

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x