Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Jednego pracownika ścisnęła maszyna, druga pracownica wpadła pod wózek widłowy


fot.ilustracyjne


Dwa poważne wypadki przy pracy w jednym dniu. Obydwa miały miejsce w miniony czwartek w dwóch koreańskich spółkach.

„Przed południem dyżurny mławskiej policji odebrał zgłoszenie, dotyczące wypadku na terenie zakładu pracy. Jak ustalili interweniujący policjanci, 40-letni mieszkaniec pow. mławskiego, podczas naprawy jednej z maszyn, został przez nią ściśnięty. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Mężczyzna był trzeźwy.

Po południu doszło do kolejnego wypadku, na terenie innej firmy. 31-letnia mieszkanka Mławy, podczas sprzątania hali produkcyjnej, weszła pod cofający wózek widłowy, którym kierował 53-letni mieszkaniec pow. działdowskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta, z obrażeniami nogi, została przewieziona do szpitala w Mławie.

W obu przypadkach postępowanie prowadzi mławska komenda policji” – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
LGMA
LGMA
27 dni temu

LG- ludziom g***o

LG MA
LG MA
27 dni temu
Reply to  LGMA

Lichy Grosz

Miłośnik LG
Miłośnik LG
28 dni temu

Napisz nazwę zakładu pracy a nie czy był trzeżwy,w tych zakładach na trzeżwo nie idzie pracować.Koreańczyk rozdaje karty w PL.Gdzie są związki zawodowe itd. wszyscy boją się zrobić porządek z LG i resztą…..

Czytelniczka
Czytelniczka
27 dni temu
Reply to  Miłośnik LG

Jakie związki zawodowe? W prawicowej Polsce każdy jest osobną firmą, sam sobie panem.

Biker
Biker
28 dni temu

Tak właśnie wyglądają współcześni pracownicy ^^

Qwerty
Qwerty
28 dni temu
Reply to  Biker

Co masz na myśli ? Byłeś przy tych zdarzeniach że komentujesz ?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x