Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mobilny mini-PSZOK wkrótce pojawi się na OKM


Już w czwartek, 23 maja br. na Osiedlu Książąt Mazowieckich, na parkingu w okolicach kościoła pw. Ducha Świętego (parafia Matki Bożej Królowej Polski) stanie mobilny mini-PSZOK. Do tego punktu mieszkańcy całego miasta będą mogli oddać drobne odpady, których nie powinno się wrzucać do odpadów zmieszanych, a mianowicie: przeterminowane leki, zużyte igły i strzykawki, zużyte akumulatory i baterie, mały i średniej wielkości zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny o wymiarach nie większych, niż 100 cm oraz zużyte tekstylia i odzież.


– Masz takie odpady? Nie wyrzucaj do zmieszanych! Przynieś je do mobilnego mini-PSZOK, czekamy właśnie na Ciebie! Mini-PSZOK 23 maja 2024 r. będzie czynny od godziny 10.00 do 18.00, zachęcamy do skorzystania z okazji pozbycia się odpadów „problemowych” – apeluje ratusz.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x