Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Malownicza zorza polarna nad Mławą


Malowniczą zorzę polarną można było ostatnio zaobserwować na nocnym niebie w wielu miejscowościach całego kraju. Zorza zobaczyć można było też na mławskim niebie. Widoczne dla nas optyczne efekty, to skutek bardzo silnej burzy geomagnetycznej na Ziemi, wywołanej przez wyrzuty plazmy ze Słońca.


Ta ostatnia burza geomagnetyczna na Ziemi byłą najsilniejsza od 2003 roku i pojawiła się w nocy z piątku na sobotę. Poniżej kilka zdjęć nocnego nieba nad Mławą, wykonanych około północy, z piątku na sobotę, przez Dominika Warzyboka.

Swoje zdjęcie zorzy nadesłała też Wiktoria.

red.

fot. Wiktoria

fot. Wiktoria

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x