Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 uczciła 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja


Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 uczciła 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie dowiedzieli się, że celem przyświecającym twórcom Konstytucji 3 maja było ratowanie kraju przed zagrożeniem ze strony państw sąsiednich oraz nadmiernymi przywilejami szlachty. Konstytucja stała się symbolem wielkich dokonań politycznych i dziedzictwem dla przyszłych pokoleń Polaków. Dzień jej uchwalenia jest jednym z najstarszych i najważniejszych polskich świąt państwowych.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x