Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława pomaga! Apel do ludzi o dobrym sercu


W lipcu ubiegłego roku doszło do wybuchu butli gazowej w domu jednorodzinnym na ul. Turystycznej. W wyniku eksplozji jedna osoba zmarła, a poważnemu uszkodzeniu uległ dom i nadal trwa jego odbudowa. Rodzina nie jest zamożna i nie posiada takich funduszy aby w krótkim czasie go wyremontować. Potrzebna jest wsparcie i pomoc ludzi dobrego serca.


Na stronie pomagam.pl trwa zbiórka i każdy może ten cel wesprzeć wpłatą.

Link do zbiórki:  https://pomagam.pl/3eph8c

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x