Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocne dachowanie między Mławą a Turzą Małą [FOTO]


Nocny wypadek na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 563 pomiędzy Mławą a Turzą Małą. Kierowca osobowego auta, w pewnym momencie zjechał autem z jezdni, uderzył w drzewo i dachował.


Pojazdem podróżował jedynie kierowca, który po dachowaniu nie mógł się sam wydostać z pojazdu i konieczna była pomoc strażaków przy ewakuacji z auta.  Zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala. Według wstępnych informacji, kierowca był trzeźwy. Miejsce wypadku zabezpieczali i oświetlali strażacy z JRG Mława i OSP Turza Mała. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x