Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

POWIEW DUMY. Kampania patriotyczna w gminie Stupsk


Gmina Stupsk kolejny raz udowadnia, że świętować uroczystości patriotyczne można na różne sposoby. Tym razem w minioną sobotę w gminie odbyła się Biało-czerwona Kampania Patriotyczna.


Na rynku w Konopkach rozdawane były kotyliony w barwach narodowych, a także flagi. Na chętnych do zajęć manualnych  czekały warsztaty, na których można było wykonać własne patriotyczne breloki.  Na wszystkich czekał poczęstunek składający się z tradycyjnego chleba ze smalcem i ogórkiem oraz ciepłej kawą lub herbaty.

Tego dnia, podsumowano też konkurs plastyczny „Powiew Dumy”, który był organizowany we współpracy ze szkołami podstawowymi. Na konkurs wpłynęło 89 prac, spośród których nagrodzono te najlepsze. Poniżej lista zwycięzców konkursu:

Kategoria klas 1-3

  1. Aleksandra Zaborowska, kl. II, SP im. rtm W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych
  2. Bartosz Matysiak, kl III, Szkoła Podstawowa w Stupsku
  3. Antonina Woźnicka-Piotrowska kl. I, @Szkoła Podstawowa w Stupsku

Kategoria klas 4-6

  1. Pola Nosarzewska, kl. 5, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Morawach
  2. Patrycja Osowiecka, kl. 5, @Szkoła Podstawowa w Stupsku
  3. Oskar Markowski, kl. 5, @SP im. W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dumna
dumna
20 dni temu

Brawo Wy!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x