Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ta sztafeta w MPS nr 3 trwa nieprzerwanie od 40 lat


W dniu 25 kwietnia 2024 r. dwie wspaniałe okoliczności – Święto Konstytucji 3 Maja oraz 40-lecie  Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Mławie, były okazją do  uroczystego spotkania w  przedszkolu przy  Hożej 6.


Wśród zaproszonych gości znaleźli się: wiceburmistrz – Szymon Zejer, Dyrektor ZPO3 – Mariusz Lempek,  Wicedyrektor ZPO3 – Elżbieta Rogozińska,  przedstawiciel Rady Rodziców przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym  nr 3 – Mirosław Antkiewicz. Na uroczystości nie zabrakło wyjątkowych gości – Pań, które przebywają obecnie na zasłużonej  emeryturze, a wcześniej pracowały w przedszkolu na Hożej . Obecni byli  także  wszyscy pracownicy przedszkola i   przedszkolaki z wszystkich grup – Stokrotki, Biedronki, Tygryski , Słoneczka,  Krasnale.

Szacownych Gości powitała  Wicedyrektor ZPO3 Edyta Nowińska  zapraszając na program artystyczny w wykonaniu grupy Krasnale. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni Joanny Zimnowodzkiej zaprezentowały patriotyczny program pt. ” To  Moja Polska”.

Występ dzieci dostarczył Gościom wielu wzruszeń. Dyrektor  Mariusz Lempek przypomniał historię powstania  placówki i wyjaśnił jak ważne jest  Święto 3 Maja dla wszystkich Polaków.

Wicedyrektor Edyta Nowińska przypomniała , że każda pracująca w przedszkolu Pani, zostawiła tu cząstkę serca. A ta cząstka dołożona jest do serc Pań pracujących obecnie  i serce Hożej jest coraz większe. Ta sztafeta nieprzerwanie trwa od 40 lat. Symboliczne czerwone róże, wręczone Gościom  przez dyrektora były podziękowaniem za wieloletnią i oddaną  pracę w przedszkolu.

– Wspomnieniom nie było końca…. Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom, a  Krasnalom gratulujemy wspaniałego występu – napisało przedszkole.

źródło i fot. MPS nr3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
28 dni temu

Panie już były zastępco burmistrza,chyba już pora wracać do ogólniaka do swojego macierzystego zawodu podawania piłek młodzierzy? Pański czas nareszcie dobiegł końca i więcej nie próbuj rządzić Mławą,bo poprostu nie potrafisz:)

Robert
Robert
28 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Jedni nie potrafią rządzić drudzy pisać.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x