Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Wiersze Elżbiety Szczepkowskiej i fotografie Sławomira Fiebiga


Galeria „13” zaprasza na spotkanie poetyckie, które odbędzie się 28 kwietnia 2024 r. (niedziela) o godz. 17.00 w restauracji „U Kubary” Mława, ul. Stary Rynek 7 (I piętro).


W kawiarnianej atmosferze będziemy mogli wysłuchać wierszy Elżbiety Szczepkowskiej z Działdowa z jej ostatniego tomiku wierszy pt. „Moje fascynacje”. Dodatkowo swoje zdjęcia w postaci wystawy, (które znalazły się w tomiku) zaprezentuje gdański fotograf Sławomir Fiebig.

Muzycznie całe spotkanie będzie wspierał mławski bard Jacek Mianowski, który wykona utwory poezji śpiewanej mławskich twórców – poetów.

Elżbieta Szczepkowska z d. Łożyńska – urodziła się (1956r) i mieszka w Działdowie,
z wykształcenia mgr ekonomii, wieloletni pracownik banku obecnie na emeryturze.

Pasją jest przyroda, ogrody, które uwielbia tworzyć i pielęgnować, zajmuje się również dwoma psami adopciakami, uwielbia podróże rowerowe z aparatem i plecakiem.

Członek Stowarzyszenia Autorów Polskich w Ciechanowie, Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa w Działdowie, Stowarzyszenia Twórców i Miłośników Obrazu Fokus
w Działdowie.

Należy do kilku klubów poetyckich w Polsce, w których aktywnie uczestniczy biorąc udział w warsztatach i konkursach, aktywna uczestniczka radiowych audycji poetyckich „Pióro Feniksa”. Moje życie obecne to wiersze, które są rymowaną kroniką mego życia i bliskich mi osób.

Sławomir Fiebig – urodził się 9.01.1953 r. w Pleszewie. Mieszka pod Gdańskiem. Zajmuje się szeroko rozumianą działalnością fotograficzną, w tym fotografią klasyczną, diaporamą i serigrafią. 2500 historycznych zdjęć Sławomira Fiebiga znajduje się w kolekcji Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Jego zdjęcia można odnaleźć w wielu wydawnictwach albumowych i książkowych. Pokazuje swoje prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych. Sławomir Fiebig jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku i konkursu z nagrodami oraz innych atrakcji.

Poleca i zaprasza Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Wstęp wolny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x