Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Ciechanowa. 5 koncertów na błoniach


22 czerwca podczas święta Ciechanowa odbędzie się pięć plenerowych koncertów. Na błoniach zamkowych wystąpią: Oskar Cyms, Viki Gabor, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy i Feel. Tego samego dnia uzdolnieni uczniowie odbiorą od prezydenta miasta stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia artystyczne.


Pięć koncertów na błoniach w Ciechanowie

W tym roku święto miasta odbędzie się 22 czerwca na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich. Kolejno wystąpią:

Oskar Cyms (godz. 17.00),

Viki Gabor (godz. 18.00),

Lanberry (godz. 19.00),

Poparzeni Kawą Trzy (godz. 20.00),

Feel (godz. 21.00).

Tego samego przed występami gwiazd prezydent Ciechanowa nagrodzi najzdolniejszych uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i mogą pochwalić się osiągnięciami artystycznymi. Uczniowie ciechanowskich szkół również wystąpią na scenie.

Dni Ciechanowa to nie tylko wydarzenie muzyczne. To też impuls dla lokalnych punktów gastronomii j hotelarstwa. Na błoniach, gdzie odbędą się koncerty ustawiona będzie strefa gastronomiczna i rekreacyjna, przygotowana dla dzieci. W weekend 21-23 czerwca odbędą się także inne atrakcje, których szczegóły zostaną podane na przełomie maja i czerwca. Wstęp zarówno dla ciechanowian, jak i turystów jest otwarty.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x