Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Marika po trzykroć bezkonkurencyjna


Marika Zembrzuska Kozieł będzie reprezentować Mławę na Mistrzostwach Mazowsza w biegach przełajowych. Awans do mistrzostw wywalczyła w imponującym stylu.


Młoda zawodniczka w dniu 5 kwietnia 2024 roku na stadionie MOSiR w Mławie po raz trzeci z rzędu zdobyła mistrzostwo powiatu w biegu przełajowym deklasując pozostałe zawodniczki. Zwycięstwo w tych zawodach pozwoliło zakwalifikować się do Mistrzostw Rejonu które odbyły się w dniu 11 kwietnia 2024 roku na stadionie sportowym w Ciechanowie, gdzie Marika Zembrzuska Kozieł również po raz trzeci z rzędu okazała się bezkonkurencyjna i pokonała wszystkie zawodniczki. Zaznaczyć i podkreślić należy, że mistrzostwa rejonowe zgromadziły najlepszych zawodników z powiatu mławskiego, ciechanowskiego, żuromińskiego, przasnyskiego,  płońskiego oraz pułtuskiego. Zwycięstwo w tych zawodach pozwoliło zakwalifikować się na Mistrzostwa Mazowsza, które zgromadzą najlepszych zawodników z całego województwa mazowieckiego. Zawody odbędą się w dniu 19 kwietnia 2024roku w miejscowości Kamion powiat sochaczewski.

Uczennica 5 klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej w Mławie Marika Zembrzuska Kozieł jest córką znanej  byłej lekkoatletki Justyny Zembrzuskiej – mieszkanki naszego powiatu, a obecnie mieszkanki naszego miasta, która jako zawodowa zawodniczka wielokrotnie zdobywała medale Mistrzostw Polski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sąsiadka
Sąsiadka
1 miesiąc temu

Wiem, że dziewczynka bardzo ciężko trenuje. Widać przynosi to efekty. Brawo dla Mariki i jej mamy za zaszczepienie miłości do sportu!!

karol
karol
1 miesiąc temu
Reply to  Sąsiadka

Szkoda że za 2-3 lata opuści Mławę jak wielu sportowców ,duże kluby ,szkoły ale takie jest życie .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x