Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ewakuacja Urzędu Skarbowego po alarmie bombowym


fot. ilustracyjne


Wczoraj (17 kwietnia) przed południem mławska straż pożarna oraz policja zabezpieczały ewakuację pracowników Urzędu Skarbowego. Opuszczenie budynku na czas jego sprawdzenia przez służby zarządził naczelnik urzędu. Sprawdzenie budynku nie potwierdziło anonimowego zgłoszenia o podłożeniu ładunku wybuchowego. W ubiegłych latach zdarzały się już takie, na szczęście fałszywe alarmy bombowe.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x