Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zatrzymany pod Strzegowem kierowca toyoty stracił prawo jazdy. Co zrobił?


Kolejne zgłoszenia użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości i związane z tym kontrole, prowadzone przez mławską grupę SPEED. Tym razem gmina Strzegowo, miejscowość Kontrewers. Kierujący toyotą jechał w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. Stracił prawo jazdy.


Poniedziałkowa kontrola drogowa w miejscu, zgłoszonym przez użytkowników KMZB, wskazujących problem przekraczania dozwolonej  prędkości, zakończyła się dla 32-letniego mieszkańca Ciechanowa, mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi. Kierowca przejeżdżał przez miejscowość z prędkością 103 km/h. Patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującemu prawo jazdy.

Mławska grupa SPEED, ma w swoim nadzorze nie tylko trasę S7 czy drogę wojewódzką nr 7. Policjanci kontrolują także miejsca wskazane przez użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości. Duża część zgłoszeń zostaje potwierdzona i pozostaje pod nadzorem policji do czasu wyeliminowania zagrożenia.

 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x