Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już wkrótce Mławianka Mazovia Cup. Trwają zapisy!


Mławianka Mazovia Cup to inicjatywa o charakterze sportowym, prozdrowotnym i integracyjnym, skupiająca się na organizacji trzech turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży z roczników 2013-2015. Odbędą się one 29 maja 2024 roku w godz. 10.00 – 16.30, na Stadionie MOSiR w Mławie, ul. Kopernika 38.


Głównym celem projektu jest promowanie i wspieranie rozwoju sportu oraz kultury fizycznej wśród mieszkańców Mazowsza, obejmując powiaty ciechanowski, mławski, płoński, pułtuski i żuromiński. Poprzez stworzenie atmosfery rywalizacji, fair play oraz organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych, projekt ma za zadanie wspierać zdrowy tryb życia oraz rozwój umiejętności sportowych dzieci i młodzieży. Turnieje będą otwarte dla wszystkich chętnych, zarówno zawodników, jak i kibiców w różnym wieku.

Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, planowane są różnorodne atrakcje dla uczestników turniejów oraz dla widzów i kibiców. Wśród nich znajdą się dmuchańce, testy sprawnościowe, boisko mobilne do gry w piłkę nożną oraz stoły do gry w piłkarzyki. Nie zabraknie również pokazów i animacji związanych z Teqballem, dynamiczną dyscypliną sportową łączącą piłkę nożną z tenisem stołowym.

Projekt Mławianka Mazovia Cup angażuje się także w zapewnienie dostępności i inkluzji, zapewniając wsparcie osobom niepełnosprawnym poprzez udział wolontariuszy.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych, zarówno zawodników, jak i kibiców.

Szczegóły dotyczące zapisów drużyn:

Grupa docelowa: dzieci w trzech kategoriach wiekowych (roczniki 2013-2015),

Ilość zawodników w zespole: U-9 (Żak – 4+bramkarz), U-10 i U-11 (7 osób, 6+bramkarz),

Termin zapisów: do dnia 17 maja 2024 roku, zapisy – drogą mailową: tomasz.zabielski@sportikultura.org.

Organizatorem Mławianka Mazovia Cup jest Polska Fundacja Sportu i Kultury, ze wsparciem Budżetu Obywatelskiego Województwa Mazowieckiego sfinansowanym ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na rok 2024.

Dodatkowe informacje:

Daria Mejnartowicz, Wiceprezes Polskiej Fundacji Sportu i Kultury

e-mail: daria.mejnartowicz@sportikultura.org, tel.: 664 096 095

www.sportikultura.org

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x