Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Konkurs „Zajączek Wielkanocny” rozstrzygnięty


Podczas Konkursu dla kół gospodyń rozstrzygnięto też konkurs dla dzieci „Zajączek wielkanocny”. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały śliczne ozdoby wielkanocne – zajączki. Wszystkie ozdoby były pięknie wykonane, każdy inną techniką – jedyne w swoim rodzaju. Dlatego dwanaścioro dzieci otrzymało I nagrodę w kategorii „jedyne w swoim rodzaju” w konkursie na najładniejszego zajączka wielkanocnego.


Nagrodzeni uczestnicy konkursu:

Adam Barski,

Amelia Barska,

Franciszek Klusiewicz,

Michał Kopecki,

Kajetan Osowski,

Mateusz Sobiecki,

Paulina Sobiecka,

Weronika Sobiecka,

Zofia Szprengiel

Hana Sierakowska,

Emil Wołowski,

Natalia Wołowska.

źródło i fot. GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x