Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Strzegowo. Zanim wsiadł za kierownicę wypił piwo i „setkę”


Patrol ruchu drogowego, zatrzymał do kontroli podejrzanie zachowującego się kierowcę skutera. Okazało się, że 49-letni mieszkaniec pow. mławskiego miał ponad 1,8 promila alkoholu. Zanim wsiadł na motorower, wypił piwo i wódkę. W takim stanie jechał do pracy.


Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany wczoraj, przed godz. 18, na drodze relacji Aleksandrowo- Pokrytki (gm. Strzegowo). 49-letni mieszkaniec pow. mławskiego, w rozmowie z patrolem ruchu drogowego, oświadczył, że jechał do pracy. Zanim wsiadł na skuter, wypił piwo i 100 ml wódki. Został zatrzymany a jego motorower odholowany na koszt właściciela i zabezpieczony do dalszego postępowania.

Nietrzeźwemu motorowerzyście grozi wysoka grzywna oraz  kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

Policjanci ruchu drogowego zapowiadają dalsze, wzmożone kontrole kierujących motocyklami i motorowerami, pod kątem posiadanych uprawnień, stanu trzeźwości oraz przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
1 miesiąc temu

„Zapowiadają…”. A kiedy do licha skończą się weekendowe drifty i rajdy? Policja śpi? Nie wie?!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x