Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czesław Marciniak obchodził setne urodziny


Jubileusz swoich setnych urodzin Czesław Marciniak świętował w licznym gronie znajomych i przyjaciół z Dziennego Domu Seniora w Mławie.  Panu Czesławowi towarzyszyła też najbliższa rodzina – córka Elżbieta i wnuk Jakub. Była to wyjątkowa okazja,  aby w tak dużym gronie wspólnie świętować ten piękny jubileusz. Oprócz bratnich dusz ze DDS, gratulacje złożyły dostojnemu jubilatowi przedstawicielki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wręczając nadanie świadczenia honorowego. List gratulacyjny, wystosowany z okazji 100. urodzin przez Prezesa Rady Ministrów RP Donalda Tuska oraz miejskie upominki wręczył burmistrz Sławomir Kowalewski. Radosny klimat podkreślił akordeonista, a uczestników nie trzeba było długo zachęcać do wspólnego śpiewu i tańca.


źródło i fot. DDS+ w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x