Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amelia Borcz z I LO wśród najlepszych humanistów w Polsce!


Trzecioklasistka z I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego znalazła się w grupie finalistów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego organizowanej przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk.


Na mocy uzyskanego tytułu finalistki Amelia otrzyma celującą ocenę końcową z języka polskiego i w przyszłym roku zostanie zwolniona z egzaminu maturalnego z tego przedmiotu ( z wynikiem 100% z egzaminu ustnego jak również z pisemnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym). Tak więc uczennica i jej opiekunka – Pani Anna Lempek – są niezwykle dumne z tego osiągnięcia.

źródło i fot.: I LO

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Uczeń
Uczeń
1 miesiąc temu

Gratulacje dla koleżanki. Super.
Gratulacje też dla sorki Lempek – najlepszej polonistki.

Robert
Robert
1 miesiąc temu

Brawo Pani Amelio, gratuluję.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x