Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XI Mławskie Targi Pracy za nami


Ponad 400 ofert i 40 pracodawców czekało na  zainteresowanych podjęciem pracy podczas odbywających się 4 kwietnia już po raz jedenasty Mławskich Targów Pracy. Ofertę dla zainteresowanych przygotowało też 11 jednostek szkoleniowych oraz 17 punktów konsultacyjnych różnych urzędów i instytucji.


Łączna ilość zgłoszonych przez pracodawców miejsc pracy to 414. Na mławskim rynku pracę najłatwiej  znaleźć  w branży budowlanej (elektryk, pracownik budowlany), hydraulicznej (hydraulik), spożywczej (piekarz), przetwórstwa mięsnego (pracownik produkcji), handlu ( sprzedawca), opieki zdrowotnej ( pielęgniarka, fizjoterapeuta), transportu (kierowca, kurier), księgowości oraz służb mundurowych (policjant. żołnierz).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bądź wśród ludzi...
Bądź wśród ludzi...
1 miesiąc temu

Jak ludzie wykorzystują możliwość udziały w targach to już nikt na to wpływu nie ma. Przecież Urząd nie robi tego dla siebie…. A poza tym chociaż ludzie ze sobą obcują, a nie tylko wilkiem…

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Targi pracy? Śmiechu warte.
Wystawia się policja a sama łamie przepisy ruchu drogowego i zaniedbuje obowiązki służbowe.
Zakazy.. ciągle linie.. podwójne ciągle.. przecież my z policji.. – ważne że jesteśmy ze stanowiskiem na targach pracy.

....
....
1 miesiąc temu

Na tych zdjęciach widzimy tyle ludzi. Dlatego że gdyby zarejestrowani w Urzędzie Pracy się nie stawili to by zostali wyrejestrowani. Może podajcie ile osób dzięki tym targom znalazło prace. Sądze że nawet jeśli ktoś znalazł to jest tych osób niewiele. Nie wiem czemu mają służyć te Targi Pracy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x