Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To szkolenie rzuca nowe światło na poszukiwanie pracy


Już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 9 kwietnia rozpocznie się drugie w tym roku „Szkolenie z zakresu umiejętności poszukiwania pracy”. Jest to cykl spotkań dla osób bezrobotnych organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Mławie znany nam wcześniej pn. „Klub Pracy”.


Uczestnicy  trzytygodniowego szkolenia na nowo odkrywają pojęcie aktywnego poszukiwania pracy. Wykwalifikowani doradcy zawodowi prezentują uczestnikom nowoczesne metody poszukiwania pracy. Wspierają ich w budowaniu świadomości zawodowej, pewności siebie i umiejętności radzenia sobie z własnymi barierami ograniczającymi podjęcie pracy. Oprócz zajęć grupowych i warsztatów uczestnicy mogą również skorzystać ze wsparcia trenera, który zorganizuje  specjalną sesję caochingową. Dodatkową zachętą, która sprzyja podjęciu decyzji o zgłoszeniu się na szkolenie  jest stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu dla każdego uczestnika.

Na Państwa zgłoszenia do 5 kwietnia czekają:

Jadwiga Han- Wiśniewska, Ilona Sychocka tel. 23/654 39 18 wew. 335 lub 340

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]