Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Teresa Werner w Mławie to primaaprilisowy żartInformacja o planowanym koncercie Teresy Werner w Mławie –  to przynajmniej na razie – primaaprilisowy żart. Oczywiście nie można wykluczyć, że artystka tak lubiana, zwłaszcza przez seniorów jeszcze kiedyś wystąpi przed mławską publicznością na żywo. Na pewno jednak nie stanie się to w najbliższym czasie, a więc w trakcie dobiegającej już końca kampanii wyborczej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
10 dni temu

Prima Aprilis ma swoje prawa. Żart i zgryw być musi, a że marny… Ale nie czepiajmy się- reklama poszła w mławski świat. Dzięki temu wiemy, kto kandyduje i z jakiego środowiska. Jak dla mnie, to kandydat sobie strzelił w przysłowiowe kolano. Żart był. Zaliczone. Amen.

Bloody Mary
Bloody Mary
7 dni temu

W. T. by się zabrał za promocję konkursu wokalnego im. Skwary (wystąpiła cała plejada znakomitych śpiewaków- ani relacjinw internecie, ani transmisji), a nie pisał bzdurne artykuły celem promowania swej kandydatury! Wjazd do szkoły fatalny- można uszkodzić samochód, a on chodniki będzie budował (coś takiego przeczytałam w jego ulotce wyborczej) i dbał o dobrostan duchowy. Ten marny żart, to kpina z ludzi myślących!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x