Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mirosław Karwiński i Aleksandra Żuchowska nagrodzeni podczas Mazowieckiej Gali Sportu


Trener Mirosław Karwiński i zawodniczka Karwiński Team Mława Aleksandra Żuchowska zostali wyróżnieni podczas uroczystej, Mazowieckiej Gali Sportu. Nagrody za sportowe osiągnięcia w 2023 roku odebrali z rąk marszałka województwa Adama Struzika. Aleksandra Żuchowska, została nagrodzona za zdobycie w ubiegłym roku brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w kickboxingu. Mirosław Karwiński wyróżnienie otrzymał za pracę i osiągnięcia trenerskie.


– Cieszymy się, że nasza ciężka praca została doceniona – skomentował wyróżnienie Mirosław Karwiński.

Ogółem w gronie 659 osób nagrodzonych przez samorząd Mazowsza podczas  Mazowieckiej Gali Sportu znalazło się 513 zawodników – medalistów mistrzostw świata, mistrzostw Europy, mistrzostw Polski oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii wiekowej młodzika, juniora młodszego, juniora i młodzieżowca w dyscyplinach olimpijskich objętych Systemem Sportu Młodzieżowego, a także 130 trenerów i 16 zawodników ze środowiska sportowców z niepełnosprawnościami.

źródło i fot. Karwiński Team Mława/UMWM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x