Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W świąteczny poniedziałek zagroda żubrów również czynna


W lasach Nadleśnictwa Dwukoły wiosna zadomowiła się już na dobre. Okres lęgowy ptaków trwa w najlepsze, płazy rozpoczęły wędrówki do zbiorników wodnych w celu rozpoczęcia okresu godowego. Tereny leśne niebawem staną się miejscem wypełnionym łanami przylaszczek i zawilców. Warto też przy okazji leśnej wycieczki odwiedzić Pokazową Zagrodę Żubrów w Krajewie, która również w Poniedziałek Wielkanocny będzie otwarta dla odwiedzających.


– Zapraszamy do Pokazowej Zagrody Żubrów w Krajewie w godzinach 8:00 – 16:00 każdego dnia nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Do zobaczenia! – zachęca nadleśnictwo.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PRIMA APRILIS
PRIMA APRILIS
15 dni temu

Pociąg za 20000 tysia zdechł,PAN BURMISTRZ NA KOLARZÓWCE MA WOZIĆ NA ŻUBRY.

PIĄTAL
PIĄTAL
15 dni temu
Reply to  PRIMA APRILIS

bu ha a jaja, UWIERZYŁEM.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x