Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga kierowcy! Droga 563 w miejscowościach Turza Wielka i Turza Mała w remoncie!


fot. ilustracyjne


W dniu 28.03.2024r. rozpoczną się prace na drodze wojewódzkiej 563 w miejscowościach Turza Wielka i Turza Mała w gminie Lipowiec Kościelny w powiecie mławskim. W związku z tym, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu oraz mogą wystąpić utrudnienia.

Droga 563 będzie cały czas przejezdna, obowiązywał będzie wahadłowy ruch pojazdów. Dla pieszych zostanie zapewnione przejście prawą stroną drogi od strony Turzy Wielkiej do m. Turza Mała w celu umożliwienia dojścia do szkoły.

Celem inwestycji jest poprawa warunków korzystania z tej drogi wojewódzkiej. W ramach zadania przebudowana zostanie nawierzchnia jezdni i zatoki autobusowe, powstanie chodnik i ścieżka rowerowa oraz wybudowane zostanie odwodnienie drogi. W trosce o najmłodszych użytkowników drogi, uczęszczających do sąsiadującej z trasą szkoły w miejscowości Turza Wielka, powstanie chodnik oraz kładka nad ciekiem wodnym, zapewniające bezpieczny dostęp.

Przewidywany czas zakończenia prac i wprowadzenia stałej organizacji ruchu to 31.12.2024r.

źródło: MZDW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
16 dni temu

Szkoła jest w miejscowości Turza Mała

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x