Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Goście z Kolumbii wśród przedszkolaków


Świadomość nauki języka angielskiego rośnie z każdym dniem dlatego też dostosowujemy się do rozwijającego świata. W miniony poniedziałek tj. 25.03.2024r. na zajęciach języka  angielskiego Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 gościło Tanie i Camilo z Kolumbii. Dzieci miały świetną okazje do budowania konwersacji w języku angielskim ale i poznania kultury i zwyczajów pochodzących z Kolumbii.


– Cieszymy się że mamy możliwość do poznawania nowych kultur i  poszerzania swoich umiejętności językowych – napisało przedszkole.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x