Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turniej siatkówki z okazji 100-lecia Ekonomika


W czwartek, 14 marca 2024 r. w Zespole Szkół Nr 4 w Mławie odbył się finał szkolnych rozgrywek w piłkę siatkową chłopców. Szkolny turniej siatkówki został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach obchodów 100-lecia rocznicy istnienia ekonomii.
 
W trakcie finałowego starcia klas IV ta i III tbr dużo się działo. Była świetna gra zawodników, pokaz cheerleaderek oraz wspaniały doping kibiców.
 
Triumfatorami spotkania po zaciętym tiebreak’u zostali chłopcy z klasy III tbr w składzie:
Jakub Rudziński, Daniel Roniewicz, Piotr Brzozowski , Miłosz Wronko, Patryk Skura, Cezary Kaczmarczyk  jako zwycięzcy otrzymali dyplomy okolicznościowe statuetki, oraz puchar dyrektora szkoły. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich zawodników.
 
Info i foto: ZS nr 4 w Mławie
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x