Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Koncert Trzech Tenorów” już niebawem w Mławie


„Koncert Trzech Tenorów” odbędzie się 24 marca o godzinie 17:00 w Sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie. To wyjątkowe wydarzenie jest jednym z wielu organizowanych z okazji 25-lecia samorządu województwa mazowieckiego.


Na mławskiej scenie wystąpią wybitni artyści: Teresa Marut, Dorota Ritz, Dionizy W. Płaczkowski, Hubert Stolarski oraz Paweł Wisnar. Towarzyszyć im będzie orkiestra pod batutą Artura Jaronia, gwarantując niezapomniane chwile pełne emocji i piękna muzycznego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników muzyki oraz wszystkich, którzy chcą uczcić 25-lecie samorządu województwa mazowieckiego poprzez niezapomniane przeżycia artystyczne. Do zobaczenia na „Koncercie Trzech Tenorów”!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x