Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„W świecie muzyki rockowej, bluesowej i jazzowej”. Koncert w bursie


Dyrekcja Bursy szkolnej i Galeria „13” w Mławie zapraszają na III Wieczór Muzyczny pt. który odbędzie się 24 marca 2024 r. (niedziela) o godz. 18.00 w sali bursy szkolnej w Mławie,
ul. Lelewela 5.


W koncercie wezmą udział: gościnnie Aleksandra Binkul z Olsztynka, Andrzej Śmigaś Śmigasiewicz oraz Mławska Grupa MegaFon.

Aleksandra, która ma piękny i doniosły głos, zaśpiewa znane standardy jazzowe, przy akompaniamencie gitar, Andrzej zaprezentuje utwory rockowe z fuzją poezji śpiewanej, zaś MegaFon (w składzie Krzysztof Tylicki, Karol Wiśniewski, Damian Hermanowski i Artur Sieński) zagra i zaśpiewa własne utwory i cowery w stylu bluesa, rocka i funki.

W międzyczasie organizatorzy przewidują wiele innych niespodzianek. Można będzie również obejrzeć wystawę – kolekcję kaset magnetofonowych, płyt winylowych i płyt CD oraz zabytkowego sprzętu grającego ze zbiorów Janusza Dębskiego.

Wstęp wolny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x