Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dowiedzieli się, jak to jest być strażakiem


Grupę Pszczółki w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 odwiedził tata Bartka, który jest strażakiem. W trakcie spotkania pan Krzysztof zaznajomił dzieci z ciekawostkami związanymi z pracą strażaka, bezpieczeństwem w czasie pożaru, burzy oraz wypadku. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, a strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia i przymierzenia wyposażenia jakim dysponują strażacy podczas swojej pracy. Dzięki takim spotkaniom dzieci poznają ciężką i odpowiedzialną pracę strażaka, wiedzą jak dbać o swoje bezpieczeństwo i innych.


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x