Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sam zejść nie chciał. Na widok strażaków się namyślił


Wczoraj, około godziny 18-tej szreńscy strażacy zostali zadysponowani do pomocy kotu, który wszedł na słup energetyczny. Zdarzenie miało miejsce w Szreńsku, przy ulicy Wiatracznej. Druhowie z OSP Szreńsk zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ale żeby jednak zdjąć ze słupa czworonoga, konieczne było wezwanie pogotowia energetycznego i odłączenie zasilania. Zanim jednak energetycy dotarli na miejsce, kot się namyślił i ostatecznie sam zszedł ze słupa.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x