Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Naprawią rozbity punkt monitoringu. W centrum pojawi się też nowy


293 000 zł może kosztować miasto  modernizacja i rozbudowa systemu miejskiego monitoringu. W tej kwocie zawarte jest  53 000 zł na naprawę punktu monitoringu na rogu ulic Wyspiańskiego i Żeromskiego, zniszczonego w wyniku niedawnego zdarzenia drogowego przez kierowcę audi.


Z kolei za 240 000 zł przeznaczone będzie na niewymienione jeszcze kamery analogowe, które zostaną zastąpione cyfrowymi. Natomiast zupełnie nowy punkt monitoringu pojawi się na skrzyżowaniu ulic 3 Maja, Chrobrego i Stary Rynek. Środki na powyższe cele – w sumie 293 000 zł – zostały zabezpieczone w budżecie Miasta Mława podczas poniedziałkowej (26 lutego) sesji rady miasta.

Ratusz zapowiada, że będzie ubiegać się o dofinansowanie w wysokości niemal 100 tys. złotych z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022–2024.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
1 miesiąc temu

A dlaczego mam finansować czyjeś wybryki?

Mlawianka
Mlawianka
1 miesiąc temu

A jakie koszty poniesie kierowca, który te szkody wyrządził. Istnieje zasada : wyrządzaną szkodę trzeba naprawić!!!!

Piekielak
Piekielak
1 miesiąc temu

Kurde kto instaluje kamery analogowe, to dobre rozwiązanie z przed 20 lat, ale biznes się kręci:)

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Jakim prawem naprawa efektów tej rozpi…chy na rogu Wyspiańskiego i Żeromskiego ma być miasto czyli my, mieszkańcy, przecież jest winny i on powinien pokryć koszty naprawy wszystkiego.
Znów kogoś swojego się broni od odpowiedzialności? Tak jak za wypadek na Kopernika?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Naprawa uszkodzonej kamery oraz znakow drogowych i łancucha zabezpieczajacego powinna byc z kieszeni brawurowego kierowcy audi ktory miał wielkie szczęscie ze akurat nikt tam nie szedł. A co do kamer to sluszna idea rozbudowy monitoringu tych kamer powinno być wiecej jak najbardziej jest tylko jedno ale!!!ZATRUDNICIE DO OBSLUGI TYCH KAMER LUDZI KTORZY BEDA WIDZIEC WYSTEPKI, WYKROCZENIA I PRZESTEPSTWA BO WYGLADA NA TO ZE CI OBECNI TO SIE CZEGOS BOJA. OPERATORZE KAMER TY MASZ WIDZIEC I REAGOWAC!!! A JAK SIE BOISZ TO ZOSTAŃ FRYZJEREM!!!!

Xyz
Xyz
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Śmieszne, że za zniszczenia lekkoducha, któremu zabrakło wyobraźni i umiejętności maja płacić wszyscy. Powinien to odpracować aby kolejni wiedzieli co ich czeka….

....
....
1 miesiąc temu

No nieźle firmy zdzierają za usługi. Postawienie słupa do zamocowania kamery i przeciągniecie kawałka światłowodu 53 tys. Wydaje mi się że to zdecydowanie za dużą.

edek
edek
1 miesiąc temu
Reply to  ....

Jak nie idzie z własnego portfela to lekko idzie. Rozumiem że pokryje to ubezpieczyciel młodego kierowcy?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x