Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarła Danuta Gastołek


W nocy 23 lutego zmarła Danuta Gastołek – mławska pasjonatka fotografii i poezji. Danuta Gastołek z zawodu była nauczycielką nauczania przedszkolnego i początkowego. Fotografią zajmowała się amatorsko, ale brała udział w wielu wystawach fotograficznych, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Od 2010 roku była członkinią Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Od 2009 do 2014 roku jako fotografka związana z Grupą Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława. Otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskich “ IX Otwartych Mistrzostw Fotograficznych w Olsztynie.


red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marilyn2351
Marilyn2351
1 miesiąc temu

Modern Talking был немецким дуэтом, сформированным в 1984 году. Он стал одним из самых ярких представителей евродиско и популярен благодаря своему неповторимому звучанию. Лучшие песни включают „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Brother Louie”, „Cheri, Cheri Lady” и „Geronimo’s Cadillac”. Их музыка оставила неизгладимый след в истории поп-музыки, захватывая слушателей своими заразительными мелодиями и запоминающимися текстами. Modern Talking продолжает быть популярным и в наши дни, оставаясь одним из символов эпохи диско. Музыка 2024 года слушать онлайн и скачать бесплатно mp3.

Papa
Papa
1 miesiąc temu
Reply to  Marilyn2351

Idź do swoich

PAMIETAMY
PAMIETAMY
1 miesiąc temu

PRACOWAŁA W FINE ALTECHU PRACOWITA UŚMIECHNIĘTA MIŁA .TAK SZYBKO LUDZIE ODCHODZĄ

Ochrona
Ochrona
1 miesiąc temu
Reply to  PAMIETAMY

Za wczesnie

Iga
Iga
1 miesiąc temu

Przykro! Kondolencje dla rodziny!

Grupa "Cywile Mława"
Grupa "Cywile Mława"
1 miesiąc temu

Wielki żal.
Odeszła nasza Koleżanka,
fotografka, rekonstruktorka.
Żegnaj Danusiu.

iiii
iiii
1 miesiąc temu

?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x