Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Przyjaźni – Walentynki w SP 2


14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Z tej okazji, Samorząd Uczniowski SP nr 2 zorganizował Pocztę Walentynkową. Ozdobiona skrzynka czekała na kartki walentynkowe. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł wrzucić swoją walentynkę. 14 lutego korespondencję doręczała do adresatów wyjątkowa ekipa trzech Amorków i ich pomocnice Walentynki. Nie zabrakło również wyrazów sympatii dla nauczycieli i pracowników szkoły. Pamiętajmy o tym, że miłe słowa i okazywanie sympatii poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie!


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x