Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki poznawały różne tajemnice [FOTO]


Ziemia skrywa różne tajemnice. Ma dla nas różne niespodzianki, swoje skarby, które wykorzystujemy w życiu codziennym. Dzieci z grup Żabki, Motylki i Stokrotki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w ramach zajęć, poznały je. Mogły dotknąć, powąchać jak również dokładnie obejrzeć przez lupę. Następnie obserwowały wybuch wulkanu, łowiły rybki z jeziora, zamieniały się w poszukiwaczy złota oraz pokonywali ścieżkę sensoryczną. Zajęcia wywołały u dzieci wiele niezapomnianych wrażeń. To był zdecydowanie jeden z najciekawszych dni w przedszkolu.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x