Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Budowa chodnika w miejscowości Windyki


Trwają prace nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2307W poprzez budowę chodnika w Windykach”.


Zakres projektu obejmuje roboty na odcinku 0,516 km w tym m.in.: wykonanie poszerzenia istniejącej jezdni o 0,6 m do szerokości 6,0 m, ułożenie chodnika z kostki brukowej oraz zjazdów na sąsiednie nieruchomości, budowę odwodnienia w postaci kolektora deszczowego składającego się z wpustów deszczowych typu ciężkiego zlokalizowanych w projektowanym poszerzeniu jezdni połączonych przykanalikami z kolektorem i studni chłonnych.

Realizacja prac postępuje zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Źródłami finansowania inwestycji są:

– Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – 716 013,69 zł

– Pomoc Finansowa Gminy Wieczfnia Kościelna – 250 575,22 zł

– Wkład własny Powiatu Mławskiego – 71 571,80 zł

Całkowita wartość inwestycji wynosi 1 038 160,71 zł

Umowę na dofinansowanie zadania podpisano dnia 30 listopada 2023 r.

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]