Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

STACJA MIŁOŚĆ to ciekawa propozycja na Walentynki


Walentynki w Stacji Muzeum w Warszawie. Stacja Muzeum, ul. Towarowa 3 w Warszawie zaprasza zakochanych 10 lutego 2024 r. w  godz. 09:00-17:.00. W ten wyjątkowy dzień Stacja Muzeum zmieni się w Stację Miłość.


Stacja Muzeum przygotowała dla wszystkich zakochanych walentynkową sesję zdjęciową w fotobudce 360°. Będzie to doskonała okazja do zrobienia panoramicznych zdjęć i nagrania efektownych filmów tylko „we dwoje”.

Na specjalnych warsztatach będzie można wykonać swoją wyjątkową kartkę walentynkową i podarować ją najbliższej osobie. Amatorzy słodkości też znajdą coś dla siebie.

Tylko tego dnia dwa bilety wstępu w cenie jednego (promocja obowiązuje tylko na bilety zakupione w kasie muzeum, nie dotyczy biletów zakupionych przez internet).

źródło: Stacja Muzeum

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x