Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Choć nie miejsce na podium było ważne, dali z siebie wszystko


28 stycznia drużyna Akademii Piłkarskiej Nazar wzięła  udział w Turnieju Piłki Nożnej Halowej  organizowanym przez KS ISKAR Krasne, z okazji 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W turnieju wzięło udział 12 drużyn. Nie brakowało sportowej rywalizacji i emocji. Ostatecznie, zawodnicy Akademii zajęli 2 miejsce.


– Cieszymy się bardzo i gratulujemy naszym młodym piłkarzom ‼️  Jednak nie miejsce na podium było dziś najistotniejsze.  Wszyscy graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  – napisała drużyna na swoim fanpage.

źródło i fot. Akademia Piłkarska Nazar

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x