Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konrad Wojnarowski podsekretarzem stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej


Konrad Wojnarowski z PSL, dotychczasowy radny i wiceprzewodniczący mazowieckiego sejmiku, został powołany przez premiera Donalda Tuska z dniem 11 stycznia na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.


Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej odpowiada za zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich, a także dział rozwoju regionalnego, obejmujący m.in. programowanie i koordynację polityki rozwoju oraz zarządzanie systemem Funduszy Europejskich.

Ministerstwem kieruje Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz powołana z ramienia Polski 2050 Szymona Hołowni. Oprócz minister Pełczyńskiej – Nałęcz, w kierownictwie ministerstwa są  trzej sekretarze stanu: Maciej Lasek, Jacek Protas i Jan Szyszko oraz dwoje podsekretarzy stanu: Monika Sikora i Konrad Wojnarowski.

źródło: Gov.pl

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
68 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzina na swoim
Rodzina na swoim
1 miesiąc temu

Został pociągnięty wyżej, bo wiedzą że na radnego nie ma już szans…za to że nic nie zrobił. A chodził i mówił że „jeszcze w 2023 roku wbijemy przysłowiową łopatę przy budowie Zachodniej Obwodnicy Mławy”. 

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu

Pozwolę sobie zacytować dwa znakomicie znane powiedzenia odnośnie tej sytuacji:

  • „Jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził”
  • ” słychać wycie? – znakomicie!”

🙂

Społeczeństwo czeka na decyzję
Społeczeństwo czeka na decyzję
1 miesiąc temu

Wkrótce przekonamy się czy jest zachłanny. Czy zrezygnuje z radnego, czy nim pozostanie będąc jednocześnie Podsekretarzem Stanu.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

A ty „społeczniku” zrezygnowałbyś? – szcz.ekasz ja.daczką, bo uczyć się nie chciało, co?

Mława
Mława
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Wtrącę się cóż za słowa,, jadaczką” kultura to podstawa!!!!

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Mława

To jest ta osobowość?? –która innych uczula aby ne używali takich słów, tylko że sam nie stosuje się do tych zasad….wychodzi z założenia że szczekać każdemu wolno-..

To dobrze nie wróży.
To dobrze nie wróży.
1 miesiąc temu

Tak naprawdę to powinniśmy odebrać to jako pozytywne zdarzenie dla Mławy i powiatu mławskiego ponieważ: po pierwsze będzie to osoba, która pomoże nam załatwić fundusze europejskie (?) dla rozwoju miasta i powiatu, jest z PSLu, po drugie (PSL) a z tej samej partii jest Marszałek Województwa -A.Struzik, który dzieli część funduszy europejskich na subregiony, miasta i gminy, Po trzecie jest poważny kandydat na burmistrza miasta także z PSLu. Łącznie wydawać by się mogło, że więcej nie potrzeba bo będziemy krainą szczęśliwców, którzy dostaną mnóstwo pieniędzy na stadion, super szerokie drogi itd. itp.
Jednakże znając dotychczasowy brak zainteresowania i bierność radnego wojewódzkiego oraz awersję do wyborców z powiatu mławskiego a szczególnie mieszkańców Mławy, nie ma przesłanek, które świadczyłyby o tym, że radny K.Wojnarowski nagle zmieni się w tej kwestii. Z tego co widzę to skupia się tylko na sobie i swojej karierze. Wobec tego nadchodzą trudne czasy dla Mławian i rozgoryczenie a nie nadzieja i szanse.
Wybory już za kilkanaście tygodni a to wystarczy aby przekonać się o skuteczności tego pana.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Syn swojego tatusia to jest jego osiągnięcie

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu

Pisząc ten post winieneś spojrzeć na nasze mławskie podwórko–myślę że wiesz, jeśli obserwujesz to nasze podwórko, że te trudne czasy swymi decyzjami zafundowali nam, działając w porozumieniu STAROSTA POWIATU i BURMISTRZ MIASTA …

Cyrk
Cyrk
1 miesiąc temu

Pan Tusk powołał ale się robi ciekiewie. Koalicja 13 grudnia już obsadza.

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Cyrk

Pan PREMIER TUSK — ZA WSZELKĄ CENĘ STARA SIĘ ZLIKWIDOWAĆ TEN CYRK KTÓRY ZOSTAWIŁO PIS widać że ty także z tego cyrku także pochodzisz !!

Mława
Mława
1 miesiąc temu

Brak słów

Szykuje się powrót PiS
Szykuje się powrót PiS
1 miesiąc temu

Przykra wiadomość. Osoba będąca 2 kadencję radnym wojewódzkim bez żadnych osiągnięć dla zostaje Podsekretarzem. A na czym ten pan się zna od strony zawodowej.

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu

Co ma pis z PSL nie MANIPULUJ! prawdę mówiąc PRAWI nigdy nie rządzili w Mławie. Życzę aby właśnie w najbliższych wyborach zasiedli ludzie prawi i nie myślący tylko o swoich majątkach i KIESZENIACH!

Szykuje się powrót PiS
Szykuje się powrót PiS
1 miesiąc temu
Reply to  Prawda

PSL nie myśli o swoich kieszeniach? Bardzo naiwny jesteś.
Są niewielkie szanse, że PSL będzie mieć nadal Marszałka po najbliższych wyborach samorządowych. Nie podoba się jego wieloletnie zasiedzenie nie tylko opozycji ale też koalicjantowi -PO.
Ale po tym co dzieje się teraz w kraju wnioskuję, że PiS zwiększy poparcie i wygra na Mazowszu. Rządzący rozdają pieniądze tak jak poprzednicy z tą różnicą że im pieniędzy zabraknie bo PiS tak zadłużył Polskę że czeka nas podwyżka podatków

Mława
Mława
1 miesiąc temu

PSL poszedł z PO. Koniec tematu

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Bruno

///
///
1 miesiąc temu

Gratulacje!

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Kolejny pasorzyt z nosarzewo borowego drugi po tatusiu emeryt a jeszcze im mało

Nikt tu nie jest anonimowy wbrew waszym pozorom
Nikt tu nie jest anonimowy wbrew waszym pozorom
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Uważaj, żebyś mu tego w oczy nie musiał powiedzieć

WunderFafen
WunderFafen
1 miesiąc temu

Nie wiem czy to groźby vel Thusk czy zatroskany obywatel . Z tego co piszą nawet za polubienie posta można się tłumaczyć. Pamięta ktoś taką akcję jak gość założył stronę antykomor i Abwera wjechała do gościa.

Jola
Jola
1 miesiąc temu
Reply to  WunderFafen

groźby vel gnom z Żoliborza. 😀

Obywatel
Obywatel
1 miesiąc temu

A co teraz do więzienia będą zamykać za wolność słowa i wypowiedzi? No to zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Czy tylko na taki tekst cię stać pisowski durniu !! Cóż ci przeszkadzają ci ludzi którzy swą praca i zaangażowaniem osiągają sukces !! — ale dla ciebie da to za wysokie progi!!

J-23
J-23
1 miesiąc temu

Swoją pracą sukces? A na czym ta praca polega? Czym zawodowo zajmował się dotychczas ten pan? Jakie ma osiągnięcia zawodowe, może Pan wymieni? Bo w kwestii społecznej to wiemy już wszyscy, że nie zrobił nic dla powiatu mławskiego a zwłaszcza dla Mławy od której uzyskał wykształcenie. Przynajmniej to powinno zobowiązywać do działania. Nie wspominając o kilkutysiącach ludzi, którzy na niego głosowali. Od 20 lat Marszałek z PSLu obiecuje nam obwodnicę Mławy (co w tej sprawie zrobił radny Wojnarowski? A Aleja Piłsudskiego to droga podlegająca pod Marszałka Województwa z PSL a jak ona wygląda? Co zrobił w tej sprawie radny? Wstyd, główna ulica miasta a nawet nie ma na pełnej długości chodników z oby stron, rowy na poboczach jak na wsi. Nie wstyd radnemu za to? A należące do samorządu wojewódzkiego Koleje Mazowieckie jak funkcjonują? Co i raz skracane są relacje pociągów z Warszawy tylko do Ciechanowa bo dalej nie rządzi PSL? Jakie to ma znaczenie dla obywatela pracującego i płacącego podatki jaka partia. Przecież radni jak i posłowie ślubują dobro dla narodu a nie dla konkretnej partii.
Pańska partia jest w koalicji PO+PSL+Lewica stąd nie dziwi mnie brak przymykanie oczu na nieróbstwo.

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
1 miesiąc temu
Reply to  J-23

–Wolę to nieróbstwo wymienionych partii — niż działania złodzieji i oszustów z PIS., bądz cierpliwy za chwilę dowiemy się o wszystkich nadużyciach tych prawicowych oszołomów — nie jest przypadkiem że na listach milionerów za rządów prawicy i PIS ze okres ich rządów znalazło się 28 wybitnych oszustów z Morawieckim na czele . A co do ulicy PIŁSUDZKIEGO –i tego sławetnego chodnika który miał przebiegać od ronda po prawej stronie — tym zajęli się ” wybitni ” SPECJALIŚCI Z MŁAWSKIEGO RATUSZA POD WODZĄ –v-ce Burmistrza ZEJERA , KTÓREGO WSPIERAŁ BURMISTRZ KOWALEWSKI — owszem przygotowano plany tego chodnika — tylko że za pomiano do tych planów dołączyć kosztorys, tej inwestycji na razie ta sprawa ucichła — tak to jest jak za sprawę zabierają się sportowcy !! A co miał zrobić K WOJNAROWSKI — czy ktokolwiek z PIS który rządzi w MŁAWIE zwracał sie do niego –NIE!!!– Najważniejsza był Poseł Cicholska — która z okazji 100 lecia klubu otrzymała odznaczenie związkowe ZA CO TO JUŻ WIEDŻA TYLKO ORGANIZATORZY i miała pomóc w kwestii ZALEWU RUDA — A JAK TA POMOC WYGLĄDA TO MOŻESZ SIĘ PRZEJECHAĆ NAD ZALEW I ZOBACZYSZ TEGO EFEKT– obawiam się czy w ogóle Zalew wróci do dawnej świetności bo od 2019 toku nie wiele tam zrobiono. Słaby z ciebie AGENT – J 23!!

Mława
Mława
1 miesiąc temu

Najpierw rozliczyć PO. Pis był za słaby żeby ich rozliczyć

mławianka
mławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Mława

PiS nie był za słaby, PiS dążÿł tylko do tego żeby się jak najwięcej kasy nahapać i zniszczyć tych co mu na drodze stoją. Nawet nieważne jakimi metodami czy to metodami Putina, czy Łukaszenki, im bardziej nielegalne i im bardziej kontrowersyjne tym lepiej.
Kaczyński nie na próżno powiedzial na początku swoich rządów, że kto przeciwko nim, to trzeba go niszczyć, bo wrogów trzeba eliminować. Dla nich opozycja to wróg nr jeden. Teraz jak ich oderwano od foteli i złotych koryt to kwiczą jak zaczynane świnie. Żałosnym jest, wręcz śmiesznym urządzanie takiego kabaretu na arenie międzynarodowej. Takie warcholstwo zawsze źle się kończyło dla Polski. Oni nie dbali ani o Polskę, ani o Polaków, oni dbali tylko o siebie i swoje interesy.

Last edited 1 miesiąc temu by mławianka
mławianin
mławianin
1 miesiąc temu

Bruździak , Ty głupio piszesz zarówno jako Ty , jak i jako Mir K.O.
A swoją drogą durrrrrniu, jak myślisz? Dlaczego nie ma jeszcze obwodnicy zachodniej?

mławianka
mławianka
1 miesiąc temu
Reply to  mławianin

Dlaczego? Zapytaj burmistrza. To on cały czas opóźniał, bo wniosek był niekompletny, bo ociągał się ze złożeniem odpowiednich, brakujących dokumentów itp. O tym było na posiedzeniu RM z marszałkiem Struzikiem, „durrrrrniu”.
Burmistrz ma to we krwi, że winę zwala zawsze na innych, nie zauważyłeś tego przez tyle lat? – złym obserwatorem jesteś. Ten chłopczyk z piaskownicy wiecznie obrażony, zwalający winę na innych, przyjmujący na swoją klatę sukcesy innych, zawsze z fochem już po pierwszej swojej kadencji winien być przejrzany na wylot i nie powinien zostać burmistrzem nawet w drugiej kadencji, ale widać to doskonale po obecnych wyborach parlamentarnych jak ludzie poprzez manipulację potrafią być ślepi i głusi na fakty, na to co wyprawia rząd pod przykrywką dobrej nazwy swojej partii.

Do Włodzimierza
Do Włodzimierza
1 miesiąc temu

Chyba stracił Pan jasność spojrzenia na sprawę. Zaangażowanie jest…..bo zatrudnienia w normalnej gospodarce nie ma. Do tego trzeba mieć konkretne wykształcenie lub umiejętności a jak się nie ma, to pozostaje polityka. Na szczęście kandydat ma odpowiednie wykształcenie urzędnicze. Zdany Egzamin Państwowy na Urzędnika Służby Cywilnej, dwa języki obce, komunikację w języku migowym zdał z wyróżnieniem, ma wysoką orientację na potrzeby klienta, dodaje i odejmuje w pamięci a mnoży i dzieli w podświadomości i…….. żadnych koneksji rodzinnych, które by mogły sugerować jakąś ustawkę. Jesteśmy dumni, że syn ziemi Powiatu Mławskiego, pełni tak wysokie stanowisko. Polska może czuć się niezagrożona i bezpieczna.

Gladiator
Gladiator
1 miesiąc temu

Przestępcą jest się wtedy kiedy osoba jest skazana przez sąd. Te 28 osób nie będzie skazane bo następni będą tacy sami, ręką rękę kryje. Do tego radnego zwracali się ludzie dojeżdzajacy koleją do pracy w Warszawie. Nie tylko nic nie zrobił ale nawet nie odpowiedział.

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu

–nie dziwią mnie te wasze komentarze i oceny mego postu na czerwono– natomiast dziwi mnie że tak mało tych „durni „– a trole z RATUSZA JAK ZWYKLE DBAJĄ ABY MOJE WPISY POGRĄŻAĆ !!

Z bliska i daleka.
Z bliska i daleka.
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Jakie masz prawo, żeby kogoś nazywać pasożytem, ale o czym z Tobą dyskutować, jeśli nie znasz ortografii i pasożyt piszesz przez rz.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Du.pa boli????? 😀
Ma boleć, uważasz, że ludzie ze wsi są gorsi od tych małomiasteczkowyvh, a szczególnie od ko.łtunów malomiasteczkowych takich jak ty, pasoŻycie?????

Last edited 1 miesiąc temu by Anonimowo
Jola
Jola
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Coś ci się chyba pomyliło.
Jest za młody na emeryta.
Masz poważne problemy z wyrażaniem swoich myśli w języku polskim.
W języku polskim istnieje coś takiego jak interpunkcja.

Ortografia się kłania
Ortografia się kłania
2 dni temu
Reply to  Anonimowo

„pasożyt” Nosarzewo Borowe

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu

PREMIER DONALD TUSK !!!– powołał Konrada Wojnarowskiego , na stanowisko Podsekretarza Stanu — w MINISTERSTWIE FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ — taka jest polityka jeszcze tak niedawno w Starostwie Mławskim -zasiadał STAROSTA WŁODZIMIERZ WOJNAROWSKI — no ale Mławskim działaczom PIS –to bardzo nie odpowiadało — i aby dokonać zmiany na tym stanowisku MŁAWSKI PIS wsparł Burmistrz Kowalewski który miał w Radzie Powiatu dwóch Radnych, ZEJERA i JANKOWSKIEGO — którzy wsparli mławskich pisowców i odwołali STAROSTĘ WŁODZIMIERZA WOJNAROWSKIEGO — I NA STANOWISKO STAROSTY POWOŁALI BYŁEGO BURMISTRZA MŁAWY RAKOWSKIEGO !!!— I ZA TE ZASŁUGI RADNY ZEJER ZOSTAŁ v-ce BURMISTRZEM MIASTA –natomiast RADNY JANKOWSKI– były podwładny KOWALEWSKIEGO został SEKRETARZEM W gm.WIECZFNIA !!!—– Opisując powyższe zadaje teraz pytanie STAROŚCIE I BURMISTRZOWI ???– Panowie czy będziecie mieli teraz odwagę aby ZAPROSIĆ -ewentualnie spotkać się z MINISTREM KONRADEM WOJNAROWSKIM !!! który w ministerstwie odpowiada za FUNDUSZE I POLITYKĘ REGIONALNĄ !!—- Napisałem to przypominając fakty, działań mławskiego pis który teraz w dobie zamian — będą mieli z tym wielki problem –bo myślę że MINISTER WOJNAROWSKI– TYCH FAKTÓW NIE ZAPOMNIAŁ !!— Myślę że wreszcie mławianie się przebudzą i dotrą do nich te działania obecnej władzy i w najbliższych wyborach — PANOM RAKOWSKIEMU I KOWALEWSKIEMU podziękują !!– i dokonają zmian które przywrócą w naszym mieście normalność , a swym wyborem wyeliminują kolesiostwo i zlikwidują mławskie układy i plany PARTNERSTWA PUBLICZNEGO !!!

WunderFafen
WunderFafen
1 miesiąc temu

Bardzo ładnie wytłumaczone i tak się chyba robi politykę . I jeśli tak układ działa jak jest opisane to z założenia całość procesów i powiązań jest anormalny czyli normalnie nigdy nie było i nie będzie. Chyba żeby przyjąć wykładnie słowa normalnie…..

Czesław
Czesław
1 miesiąc temu

Nadal ze słownikiem na bakier..

Malkontent!
Malkontent!
1 miesiąc temu

A kogo proponuję Pan Pani na w/w stanowiska? Ktoś z lotki czy z partii? Szykować trzeba nowe posadki i odprawy ? Ludzie litości ! Burmistrz starosta nie pasują ? Kilka kadencji są na stanowiskach ! Robią coś czy nie bo nie rozumie ich kolejnych kadencji!!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  Malkontent!

A czy ty cokolwiek z tego mojego pisania zrozumiałeś –bo z tego co napisałeś to do ciebie nic
z mławskiego działania nie dociera, — z twego listu wynika że jesteś słabym obserwatorem działań rządzących miastem i powiatem — mogę to zrozumieć może to twoi dobrzy znajomi. Bliżej wyborów zaproponuje kandydata na stanowisko Burmistrza ,a to nazwisko już padło w tej dyskusji — kandydat jest obecnie Radnym !!

Edi
Edi
1 miesiąc temu
Reply to  Malkontent!

A rozumiesz piątą kadencję Marszałka Województwa Mazowieckiego pana Adama Struzika, bo ja nie …

B !! -- aczny obserwator !!!..
B !! -- aczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

A czy ty w ogóle cokolwiek rozumiesz z tego co dzieje się wokół ciebie?? widać że cztery kadencję Burmistrza Kowalewskiego tobie nie przeszkadzają!!

Hanus
Hanus
1 miesiąc temu

Tego typu polityk nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Tak wynika że współczesnej historii.
Następna sprawa to jest taka, że będzie miał możliwość wykazania się. To ministerstwo rozdziela pieniądze m.in na infrastrukturę. Właśnie to ministerstwo odrzuciło mławski wniosek o tunel w ul. Kościuszki pod torami kolejowymi. Wobec tego będzie mógł nam udowodnić o kogo dba. Czy o mieszkańców powiatu mławskiego czy o to co partia mu podpowie.

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  Hanus

A to Mława składała wniosek o dofinansowanie tunelu? Kiedy?
Przecież UM Mława nie dogadała się w tym zakresie z PKP, bo nie UM nie dotrzymał terminów, o tym było na którejś sesji Rady Miasta. Tych terminów nie dopilnowala była zastępca zastępczyni burmistrza.

mławianka
mławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Hanus

Jeżeli wniosek był odrzucony to zapewne był wadliwy i nie spełniał norm, bo w w UM Mława pracują właśnie tacy specjaliści, którzy nie umieją sporządzić wniosku zgodnie z wytycznymi ustalonymi odgórnie, a potem pretensje i fochy oraz zwalanie winy na innych

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  mławianka

wniosek był wadliwy bo taki miał być!!! miał być tak przygotowany żeby nie miał szans na przyjęcie do realizacji. gdyby jednak jakimś cudem nie zawierał wad formalnych to na wszelki wypadek składa się albo niekompletny albo PO CZASIE. przecież od samego początku burmistrz robił wszystko by do budowy tunelu jaki chcą mieszkańcy nie doszło. to dla burmistrza BYŁA SPRAWA HONOROWA i nie mógł do tego dopuścić bo to nie był jego pomysł!!!

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Hanus

Tylko że w tym czasie tym ministerstwem zarządzał fachowiec z PIS –I DLATEGO SPRAWA UPADŁA — A MŁAWSCY PISOWSCY NIE POTRAFILI TEGO ZAŁATWIĆ — portal opisuje ten temat 20.03 2018 koncepcje budowy tunelu zgłosiło się 5 firm — jednak brak odpowiedniego zaangażowania władz tak miejskich jak i powiatowych sprawę odłożono ad akta

Jola
Jola
1 miesiąc temu

To jest bardzo dobra wiadomość dla rozwoju Mławy Gratuluje

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  Jola

Chyba raczej raczysz żartować — po tym co mławski PiS zrobił w ostatnich wyborach , tak jak wyżej opisałem, to raczej będzie trudno!!; Chyba że zmieni się ten układ pisowski w m,-cu Kwietniu, ale to zależy już tylko od mieszkańców tak powiatu jak i miasta ,!!!

Ite
Ite
1 miesiąc temu

Wojnarowski wygląda na Chołmiklosa

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

PSL- owscy misiewicze

WunderFafen
WunderFafen
1 miesiąc temu

To wygląda na to że najlepiej dla Mlawy jakby został burrmistrzem Burchacki . Leśnie dziadki wyszły z lasu i wcale nie są porośnięte mchem i paprocią. Jak ludzie nadal będą tak oczadzeni to w samorządach zasiądą znowu klany rodzinne i tak to działa i działało kwestia tylko z jakiego klanu Ty jesteś. I wcale mnie nie boli że pisiorów nie będzie .

Anonim.
Anonim.
1 miesiąc temu
Reply to  WunderFafen

Pisiory to nie klany rodzinne?

Większego nepotyzmu to nigdy nie był jak za pisu.

To co się działo przez ostatnie 8 lat, to szczyt arogancji, bezczelności i chamstwa

WunderFafen
WunderFafen
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim.

Czekamy na konkrety w takim razie jak inne klany będą przejmować terytoria po innych klanach . Perpetum mobile ta nasza demokracja jak jesteś poza systemem to masz z tego tyle co nic…nawet dobrego prawa nie ma ?

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  WunderFafen

Jak miało być dobre prawo, skoro ministrem Sprawiedliwości był mag. Zero czyli Ziobro, a ustawy które wprowadzał, podpisywał łamiąc konstytucję doktor prawa Prezydent Duda !!- a to co się teraz dzieje jest tego jaskrawym przykładem zła kumoterstwa chamstwa i złodziejstwa które akceptowali o trzymając polecenia od wodzą z Nowogrodzkiej !!

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  WunderFafen

Pisiory prawo spie.przyły!!!!!

Last edited 1 miesiąc temu by Anonimowo
Lala
Lala
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim.

Gdzie ten nepotyzm imiona i nazwiska rodzin proszę? Psl to rodzinny klan widać po panach W…

Jola
Jola
1 miesiąc temu
Reply to  Lala

Np. cała rodzina Szumowskich, rodzina Kurskich, rodzina Morawieckich . O pisowskich klanach rodzinnych to można by napisać książkę i to grubą jak cegła. Zadajesz naprawdę głupie pytania. Nie dziwię się, że nikt ci nie odpowiada.

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  WunderFafen

Przyznaję ci rację osoba która wymieniłeś to bardzo dobra propozycja, który z pewnością zaprowadził by w Mławie porządek . najwyższy czas aby ,po 16 latach rozstać się z burmistrzem i jego programem partnerstwa , a TAKZE rozstać się z niektórymi Radnymi
a zwłaszcza z rekordzista który jest w Radzie od 1990 roku, a TAKZE z tymi którzy zasiadają w Radzie już od 15 lat i dłużej — do RADY MIASTA powinni wejść nowi ludzie, którzy powinni zmienić ten porządek i klimat jaki panuje w Mieście!!

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

No to zaczynamy… najazd na PSL i na Wojnarowskich 😛

WunderFafen
WunderFafen
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Resortowe dzieci myślałem że ktoś wymyślił te brednie ale jak widać to działa .

B !! -- aczny obserwator !!!..
B !! -- aczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

To Ja pan B — czy tylko na to cię stać !! bo ja wolę ten najazd — od tych pisowskich mławskich nieudaczników!! Z których ty się wywodzisz !!

Edi
Edi
1 miesiąc temu

A co zrobił radny wojewódzki dla Mławy?

B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
B !--ACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

–a nie wiesz czasami co miał zrobić skoro nikt do niego się nie zgłaszał — aby pomóc w rozwiązywaniu miejskich problemów — dla Burmistrza ważnejsza była i jest pani CICHOLSKA

B !! -- aczny obserwator !!!..
B !! -- aczny obserwator !!!..
1 miesiąc temu
Reply to  Edi

Zrobił jedno — i to jest dla mnie pozytywne — nie wpraszal sie tam gdzie go nie chcąc, !!! Przeczytaj dokładnie to co napisałem wyżej , może wtedy cos zrozumiesz!!

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Nie cierpię pisowskich oszustów i złodziei.
Natomiast wiem dobrze, że mławianie nie mogą przeżyć rodu Wojnarowskich, w ogóle co niektórzy nie mogą znieść, tego, że ludzie ze wsi się wybijają, w sumie to nawet pod swoim sąsiadem, który ma się lepiej gotowi są kopać dołki i złorzeczyć mu. Małomiasteczkowa zawiść w Mławie kwitnie.
Napisałam „najazd” – nie rozumiesz tego słowa, no przecież jadą po Wojnarowskich jak po dzikiej kobyle. Sami nic nie potrafią, a więc chociaż sobie poużywają na Wojnarowskich, których prawdopodobnie nie znają osobiście, ale co im dokopią, to im dokopią – takie mławskie „polactwo”.

68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x