Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkoły pochwaliły się najzdolniejszymi uczniami. Prezes Rady Ministrów przyznał stypendia


Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uzdolnionym i wyróżniającym się uczniom na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. W tym roku uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 16 listopada w Płońsku, a wśród stypendystów znaleźli się uczniowie mławskich szkół.


Mławskie szkoły pochwaliły się swoimi najzdolniejszymi wychowankami. Wśród tych wyróżnionych uczniów znaleźli się:

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. St,. Wyspiańskiego Natalia Boras, która jest finalistką dwóch olimpiad przedmiotowych i osiągnęła średnią ocen – 6,0.

W Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie (Zespół Szkół nr 1) Stypendystą Prezesa Rady Ministrów został Mikołaj Witkowski, uczeń klasy II Technikum Programistycznego.

W Zespole Szkół nr 2, Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Natalia Samson – uczennica IV klasy technik hotelarstwa.

Zespół Szkół Nr 3 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie ma dwóch stypendystów. Ucznia klasy V Technikum Nr 3 Pawła Wilocha i uczennicę III klasy III Liceum Ogólnokształcącego – Alicję Eljasiak.

Z kolei w Zespole Szkół nr 4 stypendium otrzymali Piotr Fijałkowski uczeń II Liceum Ogólnokształcącego i Bartosz Włodarski uczeń Technikum nr 4.

W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym stypendystką została Zuzanna Kaczmarczyk, uczennica klasy II liceum.

W naszej Akademickim Centrum Kształcenia laureatem tejże nagrody został Igor Kujawa uczeń klasy II A.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
3 miesięcy temu

Brawo dla uczniów.

Danuta
Danuta
3 miesięcy temu

Marek gdzie podzialiście podpisy za likwidacją Straży Miejskiej?

Baczny obserwator .
Baczny obserwator .
3 miesięcy temu
Reply to  Danuta

Miejmy nadzieję że te podpisy o likwidacji Straży Miejskiej odnajdą się przed wiosennymi Wyborami 2024!! W których nastąpi Zmierzch działania pisowskich aktywistów i w naszym mieście tak jak w całej Polsce skonczy się panowanie pisowskich nominatów!!!

AnonimowoGrzeslaw
AnonimowoGrzeslaw
3 miesięcy temu

Konstytucja i Demokracja!

Mława
Mława
3 miesięcy temu

Człowieku zostaw Tu pis w spokoju! Myśl.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x