Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Mławskiej Hali Sportowej odbył się Turniej Europokolenie 2023


W sobotę 18 listopada, w Mławskiej Hali Sportowej odbył się Turniej Europokolenie 2023. Był to turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2014.


W eliminacjach wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek z Delegatury MZPN Ciechanów – Ostrołęka. Powiat Mławski reprezentowały kluby Mławianka Mława dwa zespoły, GKS Strzegowo oraz Wkra Radzanów, którym niestety nie udało się zakwalifikować na finały mazowieckie.

Dwiema najlepszymi drużynami w turnieju okazały się : Akademia Piłkarska Ciechanów oraz APN Ostrołęka, które  pojadą na turniej finałowy w Sochaczewie.

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x