Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie to jeden z  pierwszych koncertów w ich życiu


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zaprasza serdecznie na zbliżające się następujące koncerty :


– klas gitary prowadzonych przez panią Katarzynę Surdy-Budzich i pana Jarosława Pietkuna – wtorek, 21 listopada godz. 17:00

– klasy akordeonu pana Karola Janika – środa, 22 listopada godz. 17:30

– klasy skrzypiec pani Renaty Rudnickiej – czwartek, 23 listopada godz. 17:00

– klasy skrzypiec pani Iwony Siwiec – wtorek, 28 listopada godz. 17:00

Wystąpią uczniowie PSM I i II stopnia – młodym skrzypkom będzie akompaniować na fortepianie pan Krzysztof Łukaszewski.

Dla większości tych młodych jak i bardzo młodych wykonawców będzie to jeden z  pierwszych koncertów w życiu więc jak najliczniejsza życzliwa widownia będzie dla nich wielką motywacją i zachętą.

źródło: PSM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x