Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wkrótce będzie można wysyłać listy do św. Mikołaja. Jak to zrobić?


Już od kilku lat mławski ratusz, chcąc ułatwić dzieciom kontakt ze św. Mikołajem, wystawia przed urzędem w okresie przedświątecznym specjalną skrzynkę pocztową.


– Wszystkie listy z prośbami i marzeniami, które będą do niej wrzucone, przekażemy do adresata! Dodatkowo ich autorzy otrzymają upominki od Burmistrza Miasta Mława. Warto już teraz zacząć pisać listy, ponieważ skrzynka będzie stała od 1 do 15 grudnia, (w godzinach od 8.00 do 16.00). Prosimy pamiętać o napisaniu adresu nadawcy – zachęca ratusz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
17 dni temu

Skrzynka o której była mowa w artykule będzie wystawiona zaledwie 3 raz.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x