Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbierali w szkołach i urzędzie. Przekazali do MAR-KOT


Do schroniska MAR-KOT w Miączynie Dużym trafiły środki czystości i artykuły higieniczne  zebrane podczas zbiórek prowadzonych w urzędzie miasta i w szkołach podstawowych.


„Na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu Schronisko MAR-KOT zbieraliśmy: mydła, płyny do kąpieli, szampony, maszynki do golenia i kremy, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. W sumie udało się zgromadzić artykuły oszacowane na kwotę 10 961 zł. Przekazane kosmetyki i inne materiały są potrzebne w ośrodku MAR-KOT-u szczególnie teraz, w okresie jesienno-zimowym, gdy do schroniska dociera najwięcej osób szukających schronienia, a każdorazowe przyjęcie podopiecznego wymaga wymiany jego odzieży na czystą oraz dokonania zabiegów higienicznych ciała. Burmistrz Mławy dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce za pomoc, empatię i umiejętność dzielenia się z potrzebującymi” – napisał ratusz.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x