Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kot zawsze spada na cztery łapy. Tak było i Turzy Małej


fot. ilustracyjne


To powszechnie znane powiedzenie, że kot zawsze spada na cztery łapy sprawdziło się też w Turzy Małej. W miniony piątek, druhowie z OSP Turza Mała uratowali kota, który wpadł do głębokiej, pięciometrowej studni. Nie było w niej na szczęście wody, ale i tak czworonóg nie mógł jej opuścić o własnych siłach, mimo, że gdy do niej wpadł nie odniósł poważniejszych obrażeń. W tym przypadku niezawodna okazała się strażacka drabina, która pozwoliła kotu ewakuować się z pułapki. A jednak kot zawsze spada na cztery łapy!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x