Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Zaginął 38-letni ciechanowianin!


Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania 38-letniego Michała Obrębskiego. Ze złożonego zawiadomienia wynika, że mężczyzna od kilku lat przebywał w celach zarobkowych w Szkocji. Od kwietnia br. do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym ciechanowskiej komendy pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub 112 albo z najbliższą jednostką Policji.


Rysopis mężczyzny:

wzrost ok. 170 cm,

średnia budowa ciała,

włosy  krótkie koloru ciemny-blond,

uzębienie – pełne,

uszy przylegające – małe,

nos – normalny ,

oczy koloru zielono-szarego,

brak znaków szczególnych.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym ciechanowskiej komendy pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub 112 albo z najbliższą jednostką Policji.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x