Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

32. Finał WOŚP w Mławskiej Hali Sportowej


28 stycznia 2024 roku Mławska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w  naszym mieście kolejny raz. 32. Finał WOŚP rozpocznie się już od godziny 13:00.


„Gwiazdami naszego koncertu będą – tradycyjnie – wschodzące talenty naszego regionu. Chcemy promować wyrażanie siebie poprzez muzykę i taniec, pochwalić się tym, co umiemy, pokazać jak należy cieszyć się życiem i w jak różnorodny, i piękny sposób można je ratować! W przerwach między występami utalentowanych Mławian będą prowadzone licytacje podarowanych przez darczyńców wyjątkowych przedmiotów i voucherów. Nasze aukcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wszystkich obecnych na sali, dreszczyk emocji i radość z wygranej udzielają się wszystkim! Nie zabraknie też stoisk uginających się od wyjątkowych przedmiotów, czy potraw, pozytywnie zakręconych, uśmiechniętych ludzi oraz innych atrakcji dla małych i dużych!” – napisali organizatorzy.

”Płuca po pandemii”
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x