Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To brat zabił siostrę w Szumsku. Przyznał się do winy


fot. ilustracyjne


Już następnego dnia po makabrycznym zabójstwie w Szumsku, mławska prokuratura postawiła zatrzymanemu jeszcze w dniu zabójstwa przez policję na terenie Olsztyna, 27-letniemu Pawłowi O. – bratu ofiary – dwa zarzuty.  Pierwszy to dokonanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Drugi, mniejszej wagi dotyczył kierowania pojazdem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Podejrzany przyznał się do winy.

W środę15 listopada, a więc dzień po wstrząsających wydarzeniach w Szumsku, mławska prokuratura przedstawiła Pawłowi O. – bratu ofiary zarzuty. Ten najpoważniejszy, to zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, a więc zbrodni. Jest to zarzut najcięższy w polskim Kodeksie karnym, zagrożony karą dożywotniego pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do winy i złożył „obszerne, bardzo szczegółowe i drastyczne w swojej wymowie wyjaśnienia”. Prokuratura wystąpiła też z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego, planowana jest również sekcja zwłok 45-letniej kobiety. Prokuratura potwierdziła również drastyczny przebieg zabójstwa. Według dotychczasowych ustaleń ofiara poniosła śmierć od „licznych obrażeń, nakierowanych na dekapitację”. Dwójką osieroconych dzieci jeszcze we wtorek zaopiekowała się jej najbliższa rodzina.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
12 dni temu

Oko

DYwml
DYwml
13 dni temu

Niech pracuje w LG do końca życia, to gorsza kara jak więzienie.
Chociaż niektórzy idą tam z uśmiechem, a to dziwne.

Sara
Sara
14 dni temu

Na krzesło elektryczne z takim zwyrodnialcem,żeby umierał w męczarniach.W więzieniu to mają dobrze,żyją z naszych podatków bandyci.

mławianka
mławianka
13 dni temu
Reply to  Sara

Mają o niebo lepiej niż pacjenci w szpitalach, którzy dostają zimne i byle jakie posiłki na przykład, co w więzieniach jest niedopuszczalne.
Porównując szpitale z więzieniami, to raczej szpitale pod każdym względem są gorsze od więzień, tyle że tyłu krat nie mają, no i wartowników.

Mieszkanka mlawy
Mieszkanka mlawy
14 dni temu

U nas kary śmierci nie ma.Dac go do ciężkiej pracy pod nadzorem aby łożył na dzieci ,które są sierotami .To jest młody człowiek i tyle lat będzie utrzymywany z naszych pieniędzy.Do kamieniołomów.

Czytelnik
Czytelnik
14 dni temu

Takich ludzi powinno się eliminować z społeczeństwa, powinien dostać K.S.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
14 dni temu
Reply to  Czytelnik

Popieram.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x